Bartın Üniversitesi web sayfası yenilendi

Bartın Üniversitesi kurumsal web sayfası 'www.bartin.edu.tr' yenilenerek, işlevsel yapısıyla kullanıcı dostu bir arayüz haline getirildi.

Bartın Üniversitesi web sayfası yenilendi Güncel

Bartın Üniversitesi kurumsal web sayfası yenilenerek kullanıma açıldı. Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından uzun soluklu bir çalışma sonucunda oluşturulan sayfa başta öğrenciler ve üniversite personeli olmak üzere tüm paydaşların rahatça kullanımın sağlayacak şekilde oluşturuldu.

Çalışmalar sonucunda hazırlanan 3 örnek sayfa internet üzerinden 14 gün boyunca oylanarak en fazla seçilen arayüz kullanıma sunuldu.

Oylamalarda seçilen sayfalar ile ilgili ek değerlendirmelerde dikkate alındı.

Kolay kullanım sağlayan dinamik yapısıyla yayında

Bartın Üniversitesine ait tüm işlemlerin kolay ve hızlı şekilde yapılacağı web sitesiyle kullanıcılara daha sade ve kullanışlı tasarım sağlandı.

Yeni web sitesinde görsel unsurlar daha da ön plana çıkarılırken, kullanıcıların aradıklarını kolay bulabilmesi için de etkin bir arama motoru oluşturuldu.

Gelişen teknolojik eğilimlere uygun olarak planlanan sitede, ziyaretçiler menüler arasında kaybolmadan aradıklarına kolayca ulaşabiliyor.

Modern arayüz, güncel haber ve duyurular

Tüm mobil ve tablet cihazlara entegre yapısıyla yeni web sayfasında ziyaretçiler, Üniversiteden her an güncel haberlere ulaşabilecek.

8 Fakülte, bir yüksekokul, 3 meslek yüksekokulu ve 3 enstitüsüyle Bartın Üniversitesinde hemen her gün gerçekleştirilen bilim, kültür ve sanat faaliyetleri kurumsal web sayfası üzerinden daha görünür halde verilecek. 

Bunun yanında kullanıcılar gerçekleştirilecek etkinliklerle ilgili ayrıntı bilgilere ve duyurulara da rahatlıkla ulaşabilecek.

İster RİMER'den yaz, İster Özgeçmiş yolla

Üniversite mensupları arasındaki iletişim kanallarını sürekli açık tutmak ve Rektörlüğe müracaatların 24 saat gerçekleşmesini mümkün kılmak amacıyla kurulan Rektörlük İletişim Merkezi'ne UBYS üzerinden ulaşmak kullanıcıların 'RİMER' sekmesini tıklaması yetecek.

Ayrıca Bartın Üniversitesi ailesinin bir üyesi olarak ekibe dahil olmak isteyen, Üniversiteyle birlikte ülkesinin geleceğine değer katacak, kendine güvenen adaylar Bartın Üniversitesi web sayfası üzerinden oluşturulan 'CV Gönder' bağlantısıyla özgeçmişlerini Üniversite yönetimine ulaştırabilecek.

Rektör Uzun: "Her gün daha iyisi için gayret gösteriyoruz"

Yenilenen web sayfasının kullanıcı deneyimleri ön planda tutularak oluşturulduğunu vurgulayan Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, "Bartın Üniversitesi kurumsal web sitesi gelişen teknolojik eğilimlere uygun olarak yenilenerek kullanıma sunuldu. Tüm iletişim araçlarında daha kaliteli ve kolay bir kullanım sağlanacağı web sitesiyle işlevsel bir yapıda hazırlandı. Her gün daha iyisi için gayret gösterdiğimiz Üniversitemizde, öğrencilerimiz, üniversite personeli ve paydaşlarımızın aradıkları bilgiye kolayca ulaşma imkanı sunuldu. Sitenin oluşturulmasında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür eder, hayırlı olmasını dilerim." dedi. 

  

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam