Tunç’tan Balık ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte yeni seçilen Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Tunç’tan Balık ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti Güncel

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinin ardından yeni seçilen yönetime ilk ziyareti gerçekleştiren Milletvekili Tunç, Başkan Balık ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi. Bartın’da gerçekleştirilen hükümet icraatları ile ilgili bilgiler veren Milletvekili Tunç, Bartın OSB köprüsü ve karayolları kavşak düzenlemesi ile OSB’nin ulaşımını rahatlattıklarını, Bartın OSB’nin genişletilmesi çalışmalarına devam ettiklerini ve genişleme çalışmaları sonucunda mevcut OSB’den daha büyük bir alanın sanayiciye açılacağını, OSB’nin enerji sorununu çözecek çalışmalarda sona gelindiğini ve OSB’ye ikinci arıtma tesisinin çalışmalarını başlattıklarını belirten Milletvekili Tunç, Bartın’ı her alanda olduğu gibi sanayi alanında büyütmeye devam edeceklerini söyledi.

Bartın TSO Başkanı Halil Balık’ta Milletvekili Tunç’a Bartın için gerçekleştirdiği çalışmalardan ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, esnaf ve sanayicilerin kullanımı için yeni depolama alanı ile ilgili olarak gerekli çalışmaların yapılması konusunda destek istedi. Milletvekili Tunç’ta bu konuda gerekli çalışmaları yapacaklarını sözlerine ekledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam