Tunç, Kozcağızlılara Kandil Simidi ikram etti

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Miraç Kandili dolayısıyla Kozcağız Belediyesinin düzenlediği programda Kozcağızlılara Kandil Simidi ikram ederek, kandilini kutladı.

Tunç, Kozcağızlılara Kandil Simidi ikram etti Güncel

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman programda yaptığı açıklamada; “Geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz Miraç Kandili programında Kozcağızlı hemşehrimize Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç ile birlikte kandil simidi ikram ederek, kandillerini kutladık. Programa iştirak eden, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun'a İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Çetin'e, İl Yönetiminden katılım sağlayan yöneticilere, Belde Teşkilatıma, Kadın Kollarına, Muhtarlarımıza ve tüm Kozcağızlı hemşerilerime teşekkür ederim. Rabbim niyetimizi kabul etsin inşallah” dedi.
“Kardeşliğimizi kuvvetlendirmek önemlidir”

“Manevi ve milli günlerimizde bu tür etkinlerimiz Kozcağız’da her zaman yapılıyor diyen Milletvekili Tunç, “Manevi günlerimiz manevi duygularını özellikle doğru çıktığı kaynaşma ve dayanışmanın pekiştiği bu günleri unutmamak ve böyle günlerde belediyenin önünde bir araya gelip kardeşliğimizi daha da kuvvetlendirmek önemlidir. Bunun için de Kozcağız Belediye Başkanımız bunu her zaman değerlendiriyor belediye olarak bunu öncelik ediyor. Çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kozcağız’a mesleki teknik eğitim lisesi

Milletvekili Tunç Kozcağız Beldesindeki çalışmalar hakkında da bilgi verdiği programda “Kozcağız çok güzel bir beldemiz, duble yol çalışması başladı. Barajlarımızın biri bitti, diğeri de bire yıl içerisinde bitecek. Çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Kozcağız’da cadde düzenlemeleri, elektrik hatlarının yer altına alınması, alt yapı hizmetleri, atık su arıtma tesisi ile ilde bile olmayan hizmetleri Kozcağız almaya başladı ve bu hizmetleri fazlasıyla hak ediyor. Kozcağız İmam Hatip Ortaokulunda 400 öğrencimiz okuyor. Şimdi entegre ilçe hastanesini kazandırıyoruz.  Hastane için FETÖ’den devraldığımız binayı yenileyip 1 milyon TL ödenek ile beldemize kazandırıyoruz. Endüstri Meslek Lisesi’ni programa aldık. Proje çalışmalarının ardından mesleki teknik eğitim lisesini kazandıracağız. Allah daha nice kandiller nasip eylesin inşallah” ifadelerinde bulundu.


 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam