Tunç, Amasra İlçe Hastanesini inceledi

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Amasra Kaleşah Mahallesinde yapımı tamamlanmak üzere olan Amasra İlçe Hastanesi’nde, İlçe Başkanı Bekir Karabacak, İl Genel Meclisi Üyesi Hikmet Özdilkural ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte incelemelerde bulundu.

Tunç, Amasra İlçe Hastanesini inceledi Güncel

Yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alarak, çalışan işçilere kolaylıklar dileyen Milletvekili Tunç yaptığı açıklamada, Amasra ilçesinin ilk basamak sağlık hizmeti ihtiyacını karşılayacağını, 5 milyon liraya malolan Amasra ilçe hastanesinin inşaat çalışmalarında sonuna gelindiğini belirterek, bir yıl gibi kısa sürede inşaat çalışmaları tamamlanan yeni hastane binası 3 bin 100 metrekare kapalı alana sahip, hastanenin bünyesinde aile hekimlikleri, diş ünitesi, poliklinik, müşahede odaları, hasta odaları ve acil bölümleri yer alıyor. Tek kişilik odalar refakatçi ile kalınabilecek modern bir yapıda. Hastane inşaatında son rötuşların yapıldığını söyledi.

Milletvekili Tunç, “Bartın’daki dev yatırımlar için tüm Bartınlılar adına başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Başbakanımıza ve Bakanlarımıza emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam