Yurtbay: “Yeni bir döneme giriyoruz”

Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay, Saadet Partisi tarafından Konya'da düzenlenen İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısı’na katıldı. Sadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun da katıldığı toplantıyı değerlendiren Yurtbay, "Toplantıya, Türkiye’nin dört bir tarafındaki teşkilatlardan yoğun bir katılım olurken, programda aşk, heyecan ve coşku hâkimdi" dedi.

Yurtbay: “Yeni bir döneme giriyoruz” Güncel

Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay, Saadet Partisi tarafından Konya'da düzenlenen İl Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısı’na katıldı. Sadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun da katıldığı toplantıyı değerlendiren Yurtbay  “Türkiye’nin harcı emin olun Milli Görüş’tür” dedi.  Saadet Partisi’ne olan teveccühü hatırlatan Yurtbay  şunları kaydetti: “Türk’ünü de, Kürt’ünü de, sosyal demokratını da, ülkücüsünü de aynı kazanın içinde kaynatacak, birbiriyle kaynaştıracak olan tek görüş Milli Görüş’tür. Bunun için biz fedakârlık yapmaya mecburuz, gayret etmeye mecburuz. Onların da bu davaya katılmasıyla birlikte, seçime kadar Türkiye’nin en güçlü ve hatta bir numaralı partisi olacağız inşallah. Geçmişte bunu inanarak söylüyordum ama elimde bir delil yoktu ama şimdi elhamdülillah Cenab-ı Hak bunun delillerini de bahşetti. Şimdi sil baştan bizi biz yapan, bizi büyük yapan, bizi dünyada en büyük ülke haline getirecek, yeni bir döneme giriyoruz. Onun için önümüzdeki seçimler cumhuriyet tarihinin belki de ikinci seçimi olacak. Allah’ın izniyle bu seçimden en başarılı parti olarak çıkacağız. Herkes söylüyor biz de söyleyelim, korkunun ecele faydası yok.”

“Yek vücut olmamız gerekirken kutuplaşıyoruz”

Dünya üzerinde esas oyunun bölgemizde ve ülkemizde oynandığına dikkat çeken Yurtbay, “Her şeye karşı birlik ve yek vücut olmamız gerekirken ne yazık ki iktidardaki arkadaşlarımız kutuplaşma ve kamplaşma için adeta her şeyi yapıyorlar. Farklı fikir ve görüşleri zenginliklerimiz olarak görmeliyiz. Ancak başka türlü algılarsak bu bize çok şey kaybettirir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam