Bulut ve Oktay istifa etti

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut ve Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, sosyal medya üzerinden istifa ettiklerini açıkladı. Mustafa Ahmet Oktay ile birlikte istifasını açıklayan Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, kulübün önünü açmak adına böyle bir karar aldıklarını ifade ederken, Bartınlılardan da helallik istedi.

Bulut ve Oktay istifa etti Spor

Bartınspor’da 2 yıldır başkanlık görevini yapan Mehmet Bulut, hafta sonu Ankara’da oynanan ligin son hafta maçı olan Çubuk galibiyeti sonrası sosyal medya aracılığıyla istifasını kamuoyuna aktardı. “Biz bu yolda şampiyon olamadık” diyerek kulübün önünü açmak adına böyle bir karar aldığını açıklayan Bulut’un sosyal medya hesabından yaptığı “istifa” paylaşımı aynen şu şekilde: “Nasip değilmiş. 26 hafta önce camiamızla kenetlendiğimiz bu yolda şampiyon olamadık. Hep birlikte üzüntülüyüz. Bartınspor Başkanı olduğum günden itibaren yanımda olan Sayın Valimiz Nusret Dirim’e, Belediye Başkanı Cemal Akın’a, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’a, CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya’ya, işadamlarımıza, bürokratlarımıza, yöneticilerimize ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm camiamızdan helallik istiyorum. Hakkınızı helal edin. Gönlüm Bartınspor’un şampiyon olmasından yana. Şahsıma ve yönetimimize nasip olmadı. Kulübümüzün önünü açmak adına istifa ediyorum. Saygılarımla. ”

Oktay:  “Kusura bakmayın”

Kulüp Başkanı Mehmet Bulut’un istifa açıklamaları sonrası bir şokta kulübün önemli isimlerinden Basın Sözcüsü Mustafa Oktay’dan geldi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda helallik isteyen Oktay, “Bartınspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği görevimden istifa ediyorum. Başarısız olduk. Başarısızlığımızın mazereti olamaz. Hakkınızı helal edin. Varsa hatamız, yanlışımız kusurumuza bakmayın” ifadelerini kullandı.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam