CHP Bartın teşkilatından Hergün’e nezaket ziyareti

CHP İl Başkanı Hatice İlknur Erkan, Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve Kadın Kolları Başkanı Fatma Özcan’la bazı partililer, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’a nezaket ziyaretinde bulundu.

CHP Bartın teşkilatından Hergün’e nezaket ziyareti Güncel

CHP İl Başkanı Hatice İlknur Erkan, Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve Kadın Kolları Başkanı Fatma Özcan’la bazı partililer, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’a nezaket ziyaretinde bulundu. sohbet havasında geçen ziyarette Çınçın, geçtiğimiz aylardaki kongrede  başkanlığa seçilen İlknur Erkan ve yönetimine görevinde başarılar diledi. Bir kadın olarak kadınların daha çok iş ve dünyasında ve siyasetin içerisinde olması gerektiğini düşündüğünü ifade eden Nihal Çınçın kadın nezaketinin ve güzelliğinin siyaseti de güzelleştireceğini ve İlknur Erkan’ın hem CHP’ye hem de il siyasetine çok şeyler katacağına inandığını söyledi. Çınçın ayrıca Hacı Gölbucaklı ve Fatma Özcan’a da parti çalışmalarında başarılar diledi.

Nihal Çınçın’a bu iyi dilekleri için teşekkür eden İlknur Erkan  ve beraberindekiler gazeteciliğin zor ve meşakkatli bir meslek olduğunu ifade ederek Çınçın ve gazete ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam