Cihan Çakmakçı İzmir’de şampiyon oldu

Bartın Belediyesi Spor Kulübü Tenis Takımı sporcularından Cihan Çakmakçı, İzmir’de düzenlenen Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası’nda şampiyon oldu. Antrenör Ali Güler turnuva sonrası katkıda bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a teşekkür etti.

Cihan Çakmakçı İzmir’de şampiyon oldu Spor

İzmir Kültür Park’ta düzenlenen Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası sona erdi. Çekişmeli ve birbirinden zor maçlara sahne olan turnuvada ilimizi antrenör Ali Güler önderliğinde Bartın Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Sefa Ercan, Kenan Yaprak ve Cihan Çakmakçı ile Ali Güler ve Tenis Kulübü oyuncusu Ravza Karataş başarı ile temsil etti. 25 Mart Pazar günü başlayan ve 5 Nisan Perşembe günü sona eren turnuvada, Bartın Belediyesi Spor Kulübü Tenis Takımı’nın sporcularından Cihan Çakmakçı, Junior Mix kategorisinde şampiyon oldu.   

Güler’den  Akın’a teşekkür

Turnuva sonrası katkıda bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a teşekkür eden Antrenör Ali Güler, “İzmir Kültür Park Tenis Kulübünde düzenlenen Tekerlekli Sandalye Tenis Müsabakalarında Oyuncumuz Cihan Çakmakçı Junior Mix Kategorisinde şampiyon olmuştur. Turnuvayı organize eden ve emeği geçen herkese, TBESF’ne Kültür Park Tenis Kulübüne, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın a ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Akın, sporcuları tebrik etti  

Turnuvada şampiyon olan Cihan Çakmakçı’yı tebrik eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “İlimizi ve kulübümüzü ülkemizde ve ulusal platformlarda en iyi şekilde temsil eden bu özel sporcularımız her zaman bizleri onurlandırdılar, gururlandırdılar. Bizde her zaman onların spor yapmalarını kolaylaştırma anlamında elimizden gelen desteği sağlamaya çalışıyoruz. Sporcularımız İzmir’de düzenlenen Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası’nda  büyük bir başarı elde ettiler. Sporcularımızdan Cihan Çakmakçı birbirinden zor maçlar sonunda şampiyon olmuştur. Çakmakçı’yı ve diğer sporcu kardeşlerimizi mücadelelerinden dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam