Çil ve Güngör 7 Meslek Grubu Başkanlığına aday

Nisan ayının ilk haftası yapılacak olan Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimleri öncesinde meslek gruplarının adayları teker teker belli olmaya başladı. Finans grubu olan 7 Meslek Grubu başkanlığına AGG Celil Çil Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti Sahibi Celil ve Mehmet Güngör Sigorta Aracılık Hizmetleri Sahibi Mehmet Güngör ikilisi aday oldu. Güngör’le birlikte grup başkanlığına adaylığını koyan Celil Çil, 25 yıldır sigortacılık mesleğinin içinde olduğunu ifade ederek mesleki tecrübesiyle sektörde yaşanan sıkıntıları gidermek için aday olduklarını söyledi.

Çil ve Güngör 7 Meslek Grubu Başkanlığına aday Güncel

5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Odalar ve Borsalar Kanunun geçici 9. Maddesi gereğince oda ve borsaların organ seçimleri nisan ayı içinde yapılacak. buna göre Bartın  Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığının 8 Mart 2018 tarih 2018/31 sayılı Kanununa göre meslek komitesi asil ve yedek üye seçimi  7 Nisan 2018 cumartesi günü 09.00-17.00 saatleri arasında yapılacak. Seçme ve seçilme hakkına haiz olan Bartın TSO üyelerinin listeleri 12, 13 ve 14 Mart 2018 tarihlerinde görülecek şekilde Bartın TSO’da ilan yerine asıldı. Gözler ise çoktan 11 meslek grubundan oluşan TSO seçimlerine çevrilmiş durumda.

Çil: “Sektörün sıkıntılarını çözmek için adayız”

Meslek gruplarında ise adaylar teker teker belli olmaya başladı. Finans grubu olan 7 Meslek Grubu başkanlığına AGG Celil Çil Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti Sahibi Celil ve Mehmet Güngör Sigorta Aracılık Hizmetleri Sahibi Mehmet Güngör ikilisi aday oldu. Güngör’le birlikte grup başkanlığına adaylığını koyan Celil Çil, 25 yıldır sigortacılık mesleğinin içinde olduğunu ifade ederek mesleki tecrübesiyle sektörde yaşanan sıkıntıları gidermek için aday olduklarını söyledi.  Sigorta ve finans sektöründe yaşanan sorunları çok iyi bildiklerini dile getiren Çil, “Mehmet Güngör Sigorta Aracılık Hizmetleri Sahibi Mehmet Güngör’le birlikte 7 Meslek Grubu başkanlığına adayız. Yaklaşık 25 yıldır bu sektörün içinde bulunuyoruz. Sigorta ve finans sektöründe yaşanan sorunların ve sıkıntıların bilincindeyiz.  Bu sıkıntıları sadece bizler değil komite üyeleri de biliyor. Ama bu zamana kadar bunları dile getiren olmadı. Bizler mesleki tecrübemizle birlikte bu sıkıntıları çözmek, dertlere çare olmak amacıyla aday olduk. Bu konuda üyelerimizin desteklerini bekliyoruz” dedi.

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam