Gıda Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kozcağız Bürosu hizmete girdi

Kozcağız belediyesinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İl müdürlüğünün Kozcağız Bürosu Belediye hizmet binasının 2. katında hizmete girdi.

Gıda Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Kozcağız Bürosu hizmete girdi Güncel

Kozcağız Belediye başkanı Mustafa  Karaman yaptığı açıklamada, "Belediye olarak hizmeti vatandaşın ayağına getirmek en büyük  hedefimiz, bu kapsamda Gıda Tarım Ve Hayvancılık İl müdürlüğümüzün Kozcağız Bürosu yaklaşık bir aydır Belediye hizmet binamızın 2.katında hizmet vermektedir. Böylelikle vatandaşlarımız Bartın'a gitmelerine gerek kalmadan  beldemizde işlemlerini gerçekleştirmekteler. Başta Başkent Elektrik olmak üzere diğer ana hizmetleri de Kozcağız'a getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir." dedi

"ENERJİSA KOZCAĞIZ ŞUBESİ VE İLÇE HASTANESİ  İÇİN BARTIN'DAYIZ"

Başkan Karaman, bugün Enerji Sa Müşteri Hizmetleri Koordinatörü Muhammet Köse'yi ziyaret ederek, vatandaşlarımızın Bartın'a gitmeden abonelik ve ödeme işlemlerini Kozcağız'da gerçekleştirebilmeleri için yapılacakları istişare ettiklerini söyledi. Karaman aynı zamanda, "Yine Sağlık İl Müdürümüz  Dursun Koç beyi ziyaret ederek, ihale tarihi belirlenen  Kozcağız çlce Hastanemizin   yapım çalışmalarının hızlandırılması noktasında girişimlerde bulundum. Ben şimdiden yaptığımız ziyaretlerin Kozcağızımız için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam