Emine Ilgın ANALİG Yarı Final Şampiyonu oldu

Amasya’da gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi yarı final taekwondo müsabakalarında Bartınlı Emine Ilgın Demirkoparan şampiyon oldu.

Emine Ilgın ANALİG  Yarı Final Şampiyonu oldu Spor

İlimiz taekwondo sporcularından Emine Ilgın Demirkoparan büyük bir başarıya imza attı. Son yıllarda uluslararası ve Türkiye Şampiyonalarında derece elde eden sporcuylarımız bir kez daha kürsüye çıkarak Bartın’ın gururu oldular. 23-25 Mart 2018 tarihleri arasında Amasya’da gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Taekwondı Yarı Final Müsabakalarında ilimizi temsil eden sporcumuz Emine Ilgın Demirkoparan Yarı Final müsabakalarında grup şampiyonu oldu. Amasya’da yapılan ANALİG yarı final taekwondo müsabakalarında altın madalyanın sahibi olan Emien Ilgın Demirkoparının başarılarından dolayı kutlayan Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Ali Özdemir,” Büyük bir başarı elde ederek gurumuz olan sporcumuz Emine Ilgın Demirkoparan ve Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo Antrenörümüz Altuğ Solak’ı tebrik ediyorum” dedi.

Solak, sosyal medya hesabından başarıyı paylaştı

 Bartın Taekwondo Antrenörü Altuğ Solak sosyal medya hesabından şampiyona ile ilgili paylaşımda bulunarak sporcusunu tebrik etti.  Altuğ, “Şampiyon yaptık, yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” paylaşımında bulundu. Aytuğ Solak sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımda bulundu: “Bartın’da ev sahipliğini yaptığımız Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakaları bugün itibariyle sona ermiştir. Müsabakalar süresi boyunca sürçülisan ettiysek, herhangi bir kabahatimiz olduysa affola. Organizasyonda emeği geçen herkese özelliklede Batı Karedeniz bölgesinden kıymetli antrenör arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Müsabakalarda dereceye giren ve giremeyen tüm sporcularımı tebrik ederim” dedi.
 

Sporcularımız kürsüye çıktı

59 kg. Bayanlar
Emine Ilgın DEMİRKOPARAN 1. 
57 kg. Erkeklerde:
Şerefcan ÇUBUKKESEN 2.
45 kg. Erkeklerde: 
Bilal TOKKAL 3. olmuşlardır.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam