Özköse Kids görkemli bir törenle açıldı

Bartın’da en fazla bebek, çocuk ve anne ürün çeşidine sahip bebek mağazası Özköse Kids Kemerköprü Mah. Eski Konak Cad. no:18’de görkemli bir törenle açıldı. Siz de açılışa özel şok fiyatları kaçırmayın!

Özköse Kids görkemli bir törenle açıldı Güncel

Yeni doğan, bebek, erkek çocuk, kız çocuk ve gereçleri olmak üzere bebek, çocuk ve anne giyim ürünlerinin yer aldığı Özköse Kids Anne Bebek Çocuk Dünyası, gerçekleştirilen görkemli bir törenle hizmete açıldı. Kemerköprü Mah. Eski Konak Cad. no:18’deki Özköse Kids’in açılışına Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, CHP İl Başkanı İlknur Erkan, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, Saadet Partisi Başkan Yardımcısı Yaşar Sinoplu, CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, CHP Kadın Kolları Başkanı Fatma Özcan, MHP Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, İl Müftüsü Mahmut Gündüz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Sinan Amasralı ile çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

Ali ve Sakine Özköse’ye ait Özköse Kids Anne Bebek Çocuk Dünyası’nın Bartın’a ve ticaret hayatına hayırlı olmasını dileyen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Özköse Kids Anne Bebek Çocuk Dünyası’nın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Allah kazanç bolluğu versin.” diyerek bereket duasının yer aldığı bir tablo hediye etti.

Bartın’a hayırlı olsun!

Ali Özköse, her yaşa göre kıyafet çeşitleriyle Bartın’a hizmet vereceklerini ifade ederek “0-14 yaş grubu çocuk giyim ürünlerinde aradığınız her şeyi mağazamızda bulabilirsiniz. Çocuk giyimde, çocuk, bebek ve yeni doğan kıyafetleri, çocuk arabası, puset, anne kucağı, nevresim takımları, doğum sonrası, hastane çıkışları, mevlit takımları, zıbın setleri, jean modelleri, t-shirtler, gömlek, pantolon, palto, ceket, aksesuarlar, harika kıyafetler ve daha fazlasında açılışa özel şok fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Her çeşit çocuk kıyafetini mağazamızda mevsimsel olarak bulunduruyoruz, amacımız gelişen Bartın’ımıza zengin çeşit ve farklılıkların olması, bunu göz önünde bulundurarak her mevsimin gerektirdiği çeşitleri mağazamızda müşterilerimize sunmak arzusundayız, mağazamız Bartın’a hayırlı olsun.” dedi.

Mağazanın açılışına özel gerçekleştirilen çocuk gösteri ve etkinlikleri de saat 20.00’a kadar devam etti. Çocuklar palyaço ve çizgi film karakterleriyle eğlenceli vakit geçirirken anneler de mağazada keyifli bir alışveriş yapt

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam