774 bin 788 TL’lik ödeme akıllı vezne sistemi ile yapıldı

Bartın Belediyesi tarafından hizmete sunulan Akıllı Vezne Sistemi ile vatandaşlar belediye binasına gelmeden 7 gün 24 saat belediyeye ait olan bütün borçlarını rahatlıkla ödeyebiliyorlar.

774 bin 788 TL’lik ödeme akıllı vezne sistemi ile yapıldı Güncel

2017 yılında hizmete sunulan Akıllı Vezne Sisteminden aboneler, emlak vergisinden su faturası ödemeye kadar tüm belediye işlemlerini yapabiliyorlar. Yeni Belediye Binası ve Hükümet Caddesi’nde ki Bartın Belediyesi Tahsilat Bürosu önünde olmak üzere 2 ayrı noktada hizmet veren Akıllı Vezne Sistemi’nden bugüne kadar 774 bin 788 TL ödeme gerçekleştirildi.

“Sayıyı artırmayı hedefliyoruz

Konu ile ilgili açıklama yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” İl kez 2017 yılının Ağustos Ayı’nda hizmete sunduğumuz Akıllı Vezne Sitemi ile vatandaşlarımız belediyeye gelmeden, belediyemize ait olan bütün borçlarını rahatlıkla ödeyebiliyorlar. Bugüne kadar 682 bin 903 Lira su yüklemesi, 91 bin 788 Lira ’da vergi ve su faturası olmak üzere toplam 774.788 TL’lik ödeme Akıllı Vezne Sistemi ile ödendi. Şu anda Bartın Belediye Binası ve Hükümet Caddesi’nde ki Bartın Belediyesi Tahsilat Bürosu önünde olmak üzere 2 ayrı noktada vatandaşlarımız bu hizmetimizden yararlanabiliyor. İlerleyen dönemde özellikle uzak noktalar da olmak üzere bu sayıyı artırmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam