Akın ve daire müdürleri Kaynarca’da

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Akın ve daire müdürleri Kaynarca’da Güncel

 Belediye Başkanı Cemal Akın, daire müdürleri ve teknik personeli ile birlikte Bartın Belediyesi Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı’nda incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmaları inceleyerek daire müdürlerinden bilgiler alan Başkan Cemal Akın, çalışmaların büyük titizlik içinde devam etmesi gerektiğini söyledi.

“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin katılımıyla açılışını gerçekleştirmek istiyoruz”

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, “Bartın Belediyesi Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı Projemizde adım adım sonlara yaklaşıyoruz.  Ekiplerimiz yürüyüş yolu oluşturma, çevre düzenlemesi için zemin hazırlık çalışması, kafeterya oluşturma çalışmalarına devam ediyor. Bir aksilik olmazsa 5 Mayıs’ta Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin katılımıyla açılışını gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

“Ortalama 4,5 milyon TL’ye mal olacak”

Akın açıklamasının devamında “ Projemizi 20 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştiriyoruz. 12 bin metrekarelik alanı yüklenici firma geri kalan alanı ise Park Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğü beraberce yapıyorlar. ortalama 4,5 milyon TL’ye mal olacak  olan projemizin içerisinde Voleybol, basketbol, tenis sahası, buz pateni pisti, mini futbol sahası, mini golf sahası, 500 metrekare kafe, süs havuzu, bin metrekare ve 4 adet çocuk oyun alanı, kondisyon aletleri, 6 bin metrekare peyzaj alanı ve oturacak alanlar olacak. “ dedi.

“Bölgeye büyük bir hareketlilik kazandırmış olacağız”

Kaynarca Caddesi’nde yapılacak olan diğer çalışmalar hakkında da bilgiler veren Başkan Cemal Akın, “ Bu projenin dışında Kaynarca Caddesi’nde de değişiklikler yapacağız. Altyapı çalışmaları tamamlanan Kaynarca Caddesi’nde yapacağımız üstyapı çalışmaları ile caddeye çok daha güzel bir görünüm kazandırmayı amaçlıyoruz. Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Parkı Projemizin ‘de hayata geçmesi ile bölgeye büyük bir hareketlilik kazandırmış olacağız” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam