Abalı: “Çok şanslıyız”

Ulusal Gençlik Parlamentosu Karadeniz Bölge Koordinasyon Toplantısı, Gençlik İçin Hareket Derneği organizasyonunda Bartın Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Abalı:  “Çok şanslıyız” Güncel

16-17-18 Mart tarihleri arasında Bartın'da gerçekleşen organizasyona Karadeniz illerinden 30 genç katıldı. Toplantıda gençler 1. Gün tanışma, UGP ve Habitat Sunumu 2. Gün 11. Kalkınma Planında Gençlerin Rolü konusunda atölyelerin ardından Bölgesel Değerlendirme ve Yerel iş birliği Geliştirme oturumuna geçti. Son gün ise genel değerlendirme ile program tamamladı.  Gençlik İçin Hareket Derneği Bartın delegeleri Başkan Cemal Akın’a teşekkür ziyaretinde bulunarak plaket takdim ettiler.

Abalı, “Başkanımız Sayın Cemal Akın'a çok teşekkür ediyoruz”

 Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Gençlik İçin Hareket Derneği Başkanı Ahmet Abalı "Gençlerin karar alma süreçlerine katılımını önemsiyoruz çünkü Ulusal gençlik parlamentomuzun sloganında dediği gibi biz gençler yalnızca geleceğin liderleri değil bu günün de söz ortaklarız bu kapsamda Bartın Belediyemizin ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda 11. Kalkınma Planında Gençlerin rolünü konuştuk ve politika önerilerinde bulunduk. Karadeniz illerindeki delegelerimizle bir araya gelerek iletişimimizi ve iş birliği geliştirme konusunda oturumlar düzenledik. Bizlere ev sahipliği yapan ve tüm imkanları sunan Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın'a çok teşekkür ediyoruz. Genç dostu bir belediye başkanına sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Ayrıca toplantıya katılarak katkı sunan Karadeniz bölgesi delegelerimiz, yürütme kurulu üyelerimiz ve sekretaryamız Habitat Derneğine teşekkür ederiz.” dedi.

Akın, “Destekçiniz olmaya devam edeceğiz”

Belediye Başkanı Cemal Akın ise konuşmasında “ Belediye olarak bu güne kadar memlekete fayda sağlayacak etkinlik ve projeler oluşturan tüm kurum, kuruluş ve grupların yanında ve destekçisi olduk. Özelliklede genç kardeşlerimizin hazırlamış olduğu tüm projelere destek vermeye gayret ettik. Sizlerin düşünceleri, fikirleri bizler için çok önemli. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada imkânlarımız ölçüsünde destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Düzenlemiş olduğunuz etkinlik ve nazik ziyaretiniz için teşekkür ederim” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam