Uzun’dan Tunç’a TBMM’de ziyaret

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç’u Ulus İlçe Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve AK Parti Ulus İlçe Başkanı Kadir Saraç ile birlikte TBMM’deki makamında ziyaret etti.

Uzun’dan Tunç’a TBMM’de ziyaret Güncel

Ulus ilçesindeki çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulduğu ziyarette, Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın’ın diğer ilçelerinde olduğu gibi Ulus ilçesinde de büyük yatırımlara imza attıklarını söyledi. Milletvekili Tunç açıklamasında; "Ulus ilçe hastanesinin yapımı tamamlanarak hizmete açıldı. Ulus’a yüksekokul açtık ve Yüksekokul inşaatını Ulus’a hizmet vakfı ile birlikte başlattık yapımı tamamlandı. Modern bir İmam Hatip Ortaokulu ve Anaokulu binasını Ulus’a kazandırdık.. Küre Dağları Milli Parkı için yatırımlar yapıyoruz. Ulus çevre yolunu tamamladık, köprüler inşa ettik. Ulus ilçesinin alt yapı sorununu çözdük, Ulus çayını ıslah ettik. Sentetik çim yüzeyli seyirci tribünleri ve aydınlatması olan futbol sahasını ilçemize kazandırdık. Çürümeye terk edilen Ulus Belediye oteli restore edildi. Ulus ilçesine yeni bir şehir ilave ediliyor, 320 adet TOKİ konutları inşaatı hızla devam ediyor. Ulus Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Uzun ile hükümet belediye uyumunun en güzel örneği icraatlara yansıyor. Belediye çalışmalarımız ile birlikte Ulus İlçemizin çehresi değişti ”dedi.

 Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve ilçe başkanı Kadir Saraç, Ulus ilçesinin AK Parti iktidarında gerçekleştirilen dev yatırımlarla büyüdüğünü, her alanda gelişmenin sağlandığını belirterek, “özverili çalışmalarınız, gayretiniz sayesinde Bartın kazanmaya devam ediyor” Dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam