Camcı, Yaşlılar Haftasını kutladı

AK Partili Bartın Belediye Meclis Üyesi İlker Camcı bir mesaj yayımlayarak Bartın’daki yaşlıların Yaşlılar Haftasını kutladı.

Camcı, Yaşlılar Haftasını kutladı Güncel

AK Partili Bartın Belediye Meclis Üyesi İlker Camcı bir mesaj yayımlayarak Bartın’daki yaşlıların Yaşlılar Haftasını kutladı. Yaşlılarımızın bizim için çok önemli olduğunu ifade eden Camcı, “Millet olarak ne mutlu bize ki yaşlılarımızı yük olarak görmeyen, tam aksine onlara ihtimamla ve sevgiyle yaklaşmamızı sağlayan bir kültüre sahibiz. Bizler, yediden yetmişe tüm insanlara hizmet etmenin ve sosyal devlet ilkesini eksiksiz hayata geçirmenin gayreti içerisinde olduk. Yaşlılarımız, dün ile bugün arasında köprü kuran bizim en değerli varlıklarımızdır. Unutmamalıyız ki, kendi varlığımız ve çocuklarımızın geleceği ne kadar önemliyse, yaşlılarımız da bizim için o kadar önemlidir” dedi.

“Onlara hürmet göstermeliyiz”

Yaşlılara gösterilen hürmetin geleceğimizin de teminatı olacağını dile getiren Camcı, “Tecrübelerinden, birikimlerinden istifade ettiğimiz, kendilerini kıymetli bir bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz değerli büyüklerimize gösterdiğimiz hürmet; hiç şüphesiz, genç nesillere örnek teşkil edecek bir davranış olarak toplumsal birliğimizin ve geleceğimizin de teminatıdır. Ben, bu düşüncelerle, Yaşlılar Haftası’nı en samimi duygularımla kutluyor, bugünlerimizin mimarı olan değerli büyüklerimize, mutlu, huzurlu, sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum. Bu anlamlı hafta dolayısıyla, tüm hemşerilerimizi sevgiyle selamlıyorum” şeklinde konuştu.

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam