Altyapı çalışmaları değerlendirildi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, belediye teknik personeli, doğalgaz, beton parke yol müteahhidi, telefon ve elektrik kurumu temsilcilerinin katılımı ile altyapı istişare toplantısı düzenledi.

Altyapı çalışmaları değerlendirildi

  Makam odasında gerçekleşen toplantıya Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,  Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Akmercan Doğalgaz Bölge Sorumlusu Murat Tutal, Enerji-Sa Başkent Dağıtım Operasyon Müdür Ali Fuat Aslan, Enerji-Sa Başkent Yapım Yöneticisi Selahattin Özcan, Telekom İl Müdürü Serkan Kurt, Möz Firma Sahibi Doğan Öz, Bartın Belediyesi Ar-Ge Başkan Yardımcısı Ercüment Özçelik, ilgili daire müdürleri ve teknik personeller katıldı.  Toplantıda yapılan ve yapılacak olan altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Doğalgaz yüzde 98 tamam

Toplantının ardında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın, “28 Haziran 2012’de başlatılan doğalgaz çalışmalarını yüzde 98 civarında bitirmiş durumdayız. Doğalgaz çalışmaları ile kazılan tüm noktalarında mevcut altyapı iyileştirmelerini yaparak üstyapıyı yeniden düzenliyoruz. Bu çalışmalar esnasında vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyetle karşılaşmamaları için diğer kurumlarla beraber hareket ediyoruz. Sık sık toplantılar düzenleyerek yapılan ve yapılacak olan çalışmaların değerlendirmelerini yapıyoruz. Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz toplantıda da 2018 yılında yapılacak olan altyapı çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk. Toplantının hayırlı ve uğurlu olması diliyorum “ dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam