Gölbucaklı: “Belediye yıkımlardan haberdar mı?”

CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, Yalı Yaşam Merkezinin zemin katındaki dükkanlarda yapılan yıkım çalışmalarını Bartın Belediyesine sordu. Zemin kattaki 2 dükkanın dış cephesinin ve 1 dükkanında iç cephesinin yıkıldığını ifade eden Golbucaklı, “Bu değişikliklerden Bartın Belediyesi’nin haberi var mı?” diye sordu.

Gölbucaklı: “Belediye yıkımlardan haberdar mı?” Güncel

CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, Yalı Yaşam Merkezinin zemin katındaki dükkanlarda yapılan yıkım çalışmalarını Bartın Belediyesine sordu. Zemin kattaki 2 dükkanın dış cephesinin ve 1 dükkanında iç cephesinin yıkıldığını ifade eden Golbucaklı,  “Bartın Belediyesi tarafından eski terminal alanına yaptırılan ve ihale usulü ile satıya sunulan Yalı Yaşam Merkezi’nin zemin katında bulunan iki dükkanın dış cepheleri, bir dükkanın da iç cephesi, yıkıldı. Bir süredir bu binada ardı ardına fiziki değişiklikler yapılmaktadır. Bunlar çıplak gözle dahi görülebiliyor ve aleni yapılmaktadır” dedi.

“Sorularımızın biran evvel açıklanmasını bekliyoruz”

Bartın Belediyesine konuyla ilgili 3 soru yönelten Gölbucaklı, “ Bu değişikliklerden Bartın Belediyesi’nin haberi var mı?  Eğer söz konusu yıkımlar Belediye’nin bilgisi dahilinde yapıldıysa neye istinaden yapıldı? Binanın duvarlarında yapılan eksiltmeler, teknik açıdan değerlendirildi mi?  Bartın Belediyesi’nin bu sorularımızı bir an evvel açıklamasını bekliyoruz. Bu konuda bizlere çok sayıda vatandaşımızdan soru geliyor. Bu nedenle biz de vatandaşlarımıza aracı oluyor ve Belediye’ye soruyorum”  şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                        

 

  

 

 

 

 

 

  

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam