Bartınspor tesisleşecek

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Kulüp Başkan Yardımcısı ve İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun ve Kulüp Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay’ın sezon başından beri sürdürdüğü tesisleşme projesine olumlu haber geldi. Bartın Valisi Nusret Dirim, Bartınspor’a yeni bir tesis yapılacağının müjdesini verdi.

Bartınspor tesisleşecek Spor

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Kulüp Başkan Yardımcısı ve İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun ve Kulüp Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay’ın sezon başından beri sürdürdüğü tesisleşme projesine olumlu haber geldi. Bartın Valisi Nusret Dirim, İl Genel Meclis Toplantısı’nda Bartınspor’a yeni bir tesis alanı yapılacağının müjdesini verdi.  Bartın ve Bartınspor için önemli bir tesis olacağını ifade eden Vali Dirim, “Bu yıl futbol için iyi bir yıl. Özel İdaremiz de Bartınspor da çok iyi durumda. İnşallah bu yıl 2 şampiyon çıkaracağız. Bartınspor için de bu yıl çok güzel bir yıl oldu. İnşallah şampiyonluğa da ulaşır. Bartınspor’u her anlamda destekliyoruz. Bartın İl Özel İdare’nin de gönlü onlarda, çözülebilecek bir sorunları olduğu zaman her türlü destek sağlanıyor. Geçtiğimiz günlerde İl Özel İdaresi çalışanları 74 TL bağış kampanyasına destek verdi ve 5 bin TL’nin üzerinde bir bağış yapıldı. Bartınspor bu sene şampiyon olursa güzel bir tesis yapalım. Bartınspor’un şuan konakladığı yer altyapısı kötü şuan için yeterli belki ama 3. Lige çıkan bir takımın biraz daha derli toplu, güzel bir mekânın olması gerekir. Biz de o günleri gördüğümüzde inşallah bunu yaparız. Kozcağız yolu üzerinde uygun bir alanda bu yapılabilir. Aslında sadece Bartınspor için değil herkesin spor yapabileceği yeni bir alan oluşturulabilir Bartınspor için de orada bir alan oluşturulabilir. İl Özel İdaremiz buna hazır olsun” dedi.

“Tesis yapmaya hazırız”

Meclis Başkanı Kenan Dursun ise “Biz de Bartın İl Özel İdaresi olarak Bartınspor’un destekçisiyiz. Şampiyon olduğunda da yeni bir tesis yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam