HEMA’dan Hergün’e Dünya Kadınlar Günü ziyareti

Hattat Enerji ve Maden Tic. A.Ş (HEMA) Kurumsal İletişim Departmanı Sorumlusu Emre Tursun, Uzmanı Ömer Ak ve Uzman Yardımcısı Ayfer Aydoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti.

HEMA’dan Hergün’e Dünya Kadınlar Günü ziyareti Güncel

Hattat Enerji ve Maden Tic. A.Ş (HEMA) Kurumsal İletişim Departmanı Sorumlusu Emre Tursun, Uzmanı Ömer Ak ve Uzman Yardımcısı Ayfer Aydoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette kadınların yaşamın başrolü olduğunu ifade eden Tursun, “Yaşamın başrolündeki kadınlarımız, annelik görevinin yanı sıra toplumsal, siyasal, sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda önemli görevler üstlenmekte. Hızlı değişimle birlikte toplumsal yaşamın her alanında var olan ve sunulan her türlü hizmete katkı sağlayan kadınlarımız, milletlerin öncü kesimidirler. Demokrasinin gelişmesi ve insan hakları standartlarının yükselmesi ile birlikte, kadın hakları alanında da önemli mesafeler alınmıştır. Kadınlarımızın maruz kaldığı veya yaşayabileceği şiddet olayları da hepimizi üzmekte ve toplumumuzu yaralamaktadır.  Özverinin, sevginin ve asaletin kaynağı olmuş kadınlarımızın ve tabi ki sizlerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nihal Çınçın ise Emre Tursun ve beraberindekilere ziyaretleri için teşekkür etti.

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam