Meclis ve Özel İdareden Bartınspor’a destek

Bartınspor tarafından başlatılan ‘74 kişiyle 74 TL Destek’ adlı kampanyaya İl Özel İdaresi çalışanları da destekte bulundu.

Meclis ve Özel İdareden Bartınspor’a destek Spor

Bartınspor tarafından başlatılan ‘74 kişiyle 74 TL Destek’ adlı kampanyaya İl Özel İdaresi çalışanları da destekte bulundu. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış,  İl Genel Meclisi toplantısında toplanan bağışları Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut’a teslim etti. İl Genel Meclis üyeleri ile Özel İdare çalışanlarının şampiyonluk yolunda Bartınspor’a destek olduğunu ifade eden Bulut, “Haydi Bartın birlikte başaracağız.  Bartınspor için başlatmış olduğumuz kampanyaya İl Genel Meclis üyeleri ile Özel İdare çalışanları Bartınspor’a şampiyonluk yolunda tam destek verdiler.  Kendilerine teşekkür ediyorum. Tüm kurumlarımız aynı duyarlılığı göstermeleri bizleri şampiyonluk yolunda yalnız bırakmamalarını istiyoruz” dedi.

Amaç kurum ve kuruluşlara örnek olmak

Bu desteği diğer kurumlardan da beklediklerini belirten İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, “Bu kampanya ile amacımız diğer kamu kurum ve kuruluşlarına örnek olmaktır. ‘74 kişiyle 74 TL Destek’ adı altında İl Özel İdaremiz Bartınspor’a destek veriyor. Bunu inşallah diğer kurumlarımızdan bekliyoruz” şeklinde konuşurken İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış ta “Bartınspor’umuzun şampiyonluk yolunda ipi göğüslemesi için ‘74 kişiyle 74 TL Destek’ adı altında desteklerimizi veriyoruz. İnşallah ilimizin takımının yanında yer alıyoruz. Takımımıza başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam