Veteranlar ligi maçları oynandı

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Batı Karadeniz maçları hafta sonunda oynandı. Çankırı Belediye Gençlik Spor kendi evinde Bartın İl Özel İdare Yol spor ile Çankırı'da karşılaşırken sahadan İl Özel İdare galip ayrıldı.

Veteranlar ligi maçları oynandı Spor

TMVFL Batı Karadeniz grubunda lider Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar kendi evinde grup üçüncüsü Kastamonu Gün Otel Veteranlar ile Kastamonu'da karşılaştı. Saat 12.30'da başlayan maçta kazanan ev sahibi Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar takımı oldu. Her iki yarıda Şenol(2), Bahattin ve Engin'le bulduğu gollerle yedinci haftanın sonunda puan kaybı yaşamadan liderliğini sürdürdü.

Kazanan Bartın İl Özel İdare

Çankırı Belediye Gençlik Spor kendi evinde Bartın İl Özel İdare Yol spor ile Çankırı'da karşılaştı. Pazar günü saat 14.00'te başlayan maç Atatürk stadyumunda oynandı. Zirve mücadelesi yapan Bartın İl Özel İdare takımı Muhammed ve Aydın'ın attığı gollerle üç puanın sahibi oldu.

Akçakoca 3 puanın sahibi

Şehit Uğur Akyer takımı kendi evinde Akçakoca Gökspor ile Bartın Kozcağız'da karşı karşıya geldiler. Pazar günü saat 12.00'de başlayan maç Kozcağız Stadı'nda oynandı. İlk yarısı 0-0 berabere biten maçta Şehit Uğur Akyer maçta öne geçse de Akçakoca Gökspor'dan Erdoğan ve Hakan'ın gollerine engel olamayınca üç puanın sahibi konuk takım oldu.
 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam