Mehmetçik üşümesin diye…

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev alan askerlerin üşümemesi için Bartın Devlet Hastanesi’ne bağlı Toplum Ruh Sağlığı Merkezi tarafından hazırlanan ve örülen bereler Bartın Valisi Nusret Dirim’e teslim edildi.

Mehmetçik üşümesin diye… Güncel

Bartın Devlet Hastanesi’ne bağlı Toplum Ruh Sağlığı Merkezi tarafından hazırlanan bereler gönderilmek üzere Bartın Valisi Nusret Dirim’e temsil edildi. Bartın Valiliği’nde düzenlenen programda, Bartın Garnizon Komutanı Deniz Piyade Albay Selvitop, Bartın Sağlık İl Müdürü Dr. Dursun Koç, Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Abdullah Danışman, Bartın Sağlık Müdürlüğü’nün Şube Müdürlerinden Dr. Ebru Baycık Gürbüzerol ve Bartın Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekim Uzman Dr. Didem Ekmen yer aldı.

Dirim: “Emeklerinize sağlık yüreklerinize sağlık”

Törende kısa bir konuşma yapan Bartın Valisi Nusret Dirim, “Türkiye’de ve bu bölgelerde rahat yaşıyorsak işte bu o bölgelerde verilen kahramanca mücadele sayesinde oluyor. Bartın’da da halkımızın bu bölgelerde savaşan kahraman ordumuza şükranlarını şükran duygularının her fırsatta ifade ettiklerini memnuniyetle görüyoruz. Özellikle Toplum Sağlığı Merkezi’mizde eğitim gören engelli bireylerimizin bu duyarlılıkları son derece memnuniyet verici. Çok teşekkür ederim. En kısa zamanda sizin bu güzel duygularınızı ifade eden bu eserlerinizi hediye paketlerinizi o bölgedeki Mehmetçiğe en seri şekilde ulaştıracağız. Sizlerin bu güzel davranışınız toplumun birçok kesimine iyi bir örnek olacak diye düşünüyorum. Emeklerinize sağlık yüreklerinize sağlık.” ifadelerini kullandı.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam