Yeniçağa maçı öncesi Bartınspor’a moral yemeği

Pazar günü Bartın Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan Yeniçağaspor maçı öncesi, İnkumu Terrace Otel sahibi Necmettin Özel, Bartınspor ekibine moral yemeği verdi. Kaptan Eray Şekerci yemekte “Bundan sonraki süreçte saha dışında da bazı oyunlar oynanacaktır. Biz her zaman adaletli olan, sahada top oynamaya çalışan bir takımımız. Bundan sonrada iyi futbol oynayan taraf olacağız. Lider olmak için büyük çaba sarf edeceğiz” dedi.

Yeniçağa maçı öncesi Bartınspor’a moral yemeği Spor

Pazar günü Bartın Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan Yeniçağaspor maçı öncesi, İnkumu Terrace Otel sahibi Necmettin Özel, Bartınspor ekibine moral yemeği verdi. 22 Şubat Cuma günü akşamı Terrace Otel’de düzenlenen yemekte, Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, Yönetim Kurulu üyesi Yüksel Özkan, Teknik Direktör Hasan Şengül, Yardımcı Antrenör Korhan Ataşık, Çetin Ünal, futbolcular ve basın mensupları yer aldı.

Şekerci:  “Lider olmak için büyük çaba sarf edeceğiz”

Yemek sonrası konuşan kaptan Eray Şekerci, camiaya birlik beraberlik mesajları verdi. Bunda sonraki süreçte saha dışında da bazı oyunların oynanacağını belirten Şekerci, herkesin daha dikkatli olması konusunda uyarıda bulundu. Her zaman futbol oynayan taraf olacaklarını ifade eden Şekerci,  Biz her zaman adaletli olan, sahada top oynamaya çalışan bir takımımız. Umarım diğer takımlarda bu şekilde olur” dedi. Şekerci, konuşmasının devamında “Bu hafta oynayacağımız Yeniçağa maçı tekrar bizi liderlik konumuna getirecek bir karşılaşma. Çok değerli ve önemli bir maç olacak.  Çünkü rakiplerimiz kendi aralarında oynuyor. Takipçisi olduğumuz bir maç. Öncelikli olarak göbeğimizi kendimiz kesip, oradan gelecek haberle birlikte inşallah lider olmak için büyük çaba sarf edeceğiz. Bugüne kadar değerli taraftarımız, değerli Bartınspor sevdalıları, değerli belediye başkanımız, valimiz, milletvekillerimiz ciddi anlamda Bartınspor’a kalben gönül veren büyüklerimize teşekkür ediyorum ve bizi tekrar yalnız bırakmamalarını temenni ediyorum. Sizde taktir edersiniz ki bu meşakkatli yolda artık bundan sonra sadece sahada oynanmayacaktır maçlar. Çünkü bu tecrübeye daha önce sahip oldum. Finallerde, şampiyonluklarda oynadım. Biz her zaman adaletli olan, sahada top oynamaya çalışan bir takımımız. Umarım diğer takımlarda bu şekilde olur. Maalesef acı ama gerçek bir şey vardır. Son 6 haftada maalesef ki saha dışında da bazı oyunlar oynanacaktır. Biz iyi futbol oynayan taraf olacağız. Bizim 18 haftada oynadığımız futbolu herkes görmüştür. Biz ne oyunu durdurduk, ne oyunu soğuttuk. Biz sadece ciddi anlamda futbol oynamaya çalıştık. Bundan sonrada üzerimize düşeni yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.  

Bulut: “Şampiyon olacağımıza kimsenin şüphesi olmasın”

Yemeği düzenleyen mekan sahibine teşekkür eden Kulüp Başkanı Mehmet Bulut ise konuşmasında, “Necmettin Özel Bartınspor’lu futbolculara verdiği moral yemeğinden dolayı teşekkür ediyorum.  Kaptanımız aslında her şeyi özetledi. Futbolcu kardeşlerimiz dikkatle dinledi. Onlarında bu mesajı her anlamda aldığını düşünüyorum. Bu işi daha çok sahiplenmesi noktasında birliği beraberliği basınıyla, siyasetçisiyle, işadamıyla, esnafıyla, genciyle, yaşlısıyla bütünleştiğimiz takdirde hedefimize ulaşabiliriz. Bu futbolcu topluluğuna inanarak yola çıktık. Allah’ın izniyle bu inancımız sezon sonu şampiyonluk olarak bu şehre getireceğimize kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam