Şengül: “Biz şampiyonluğa oynuyoruz”

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 6. Grup’ta mücadele eden Bartınspor, ligin son sıralarında yer alan Yeniçağaspor maçı öncesinde Bartın Atatürk Stadyumu’nda antrenman yaptı. Teknik Direktör Hasan Şengül önderliğinde gerçekleşen idmanda, futbolcuların hırslı ve moralli olduğu görülürken Şengül, Biz şampiyonluğa oynuyoruz. Puan kaybına tahammülümüz yok. En iyi şekilde hazırlanıyoruz. Hep beraber şampiyonluğu göğüslemek istiyoruz” dedi.

Şengül: “Biz şampiyonluğa oynuyoruz” Spor

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 6. Grup 20. hafta maçları, hafta sonu oynanacak olan çekişmeli maçlarla ile tamamlanacak. Temsilcimiz Bartınspor ise ligin son sıralarında yer alan Yeniçağaspor’la karşı karşıya gelecek.  Yeniçağa hazırlıklarını hafta başı start veren kırmızı – siyahlılar, idmanlarını Teknik Direktör Hasan Şengül ve yardımcılığı yönetiminde tüm hızıyla sürdürdü.  Yeniçağa hazırlıkları kapsamında Bartınspor Bartın Atatürk Stadyumu’nda antrenman yaptı. Teknik Direktör Hasan Şengül önderliğinde gerçekleşen idmanda, futbolcuların hırslı ve moralli olduğu görüldü.  İdmanı Kulüp Başkanı Mehmet Bulut, Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, Genel Kaptan Aykut Oktay Ulu, Yönetim Kurulu Üyelerinden Murat Kalafat takip etti.

Şengül: “Maç maç hazırlanıyoruz”

Antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Hasan Şengül, şu açıklamalarda bulundu:

“Bizim gelmemizle birlikte 3 puan aldık. Ama çok mükemmel olduğumuzu da söylemiyorum. Arzumuz, heyecanımız, hırsımız iyi. Eksiklerimiz var. Zaman zaman maç içerisinde hatalarımız olabiliyor. Örneğin son maçımızın ilk yarısını çok kötü oynadık. Ama ben hep şunu söylüyorum; şampiyonluğa oynayan bir ekibin kötü oynadığı dönemlerde bile kazanmasını bilecek. O açıdan da dönüşümlerimiz her iki deplasmanda çok iyi oldu. 1-0 mağlubiyetten galibiyete geçtik. Ama bu her zaman olmayabilir. Onun için daha dikkatli olmamız gerekiyor. Çünkü biz şampiyonluğa oynuyoruz. En küçük hata bile çok büyük zarar verebilir. Onun için biz maçlara tek tek hazırlanıyoruz. Maç maç hazırlanıyoruz.

Önümüzdeki maçta bizim için çok önemli”

 Önümüzdeki maçta bizim için çok önemli. İnşallah Kırıkkale maçına kadar kayıpsız gitmek istiyoruz. Ondan evvel 3 maçımız var. O 3 maçımızı almamız gerekiyor. Kırıkkale maçına da aynı şekilde hazırlanacağız. Puan kaybına tahammülümüz yok. En iyi şekilde hazırlanıyoruz. Yönetim kurulumuzda gerekli desteği en iyi şekilde veriyor. Özellikle şu konuya değinmek istiyorum. Seyircimizin bizi maçın sonuna kadar çok büyük bir destek veriyor. Hatta 1-0 mağlup olmamıza rağmen hiçbir şekilde çatlak ses çıkmadı. Sporcuların üzerinde çok büyük psikolojik etki yarattı. Belki de bizi pençeledi diyebiliriz. O açıdan çok teşekkür ediyorum. Aynı duyguları, aynı desteği diğer maçlarda göstereceğimize  inanıyoruz. İnşallah hep beraber şampiyonluğu göğüslemek istiyoruz.”

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam