Gazeteciler, günlerini kutladı

Bartın’da yerel ve ulusal basında görev yapan gazeteciler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenledikleri yemekte bir araya geldi. Sister’s Cafe ve Restaurant’ta gerçekleştirilen akşam yemeğinde gazeteciler bol bol sohbet edip stres attı.

Gazeteciler, günlerini kutladı Güncel

Bartın’da yerel ve ulusal basında görev yapan gazeteciler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenledikleri yemekte bir araya geldi. Sister’s Cafe ve Restaurant’ta gerçekleştirilen akşam yemeğinde gazeteciler bol bol sohbet  etti. Toplumun ve kamuoyunun doğru bilgilenmesi adına oldukça zor ve stresli bir mesleği icra etmeye çalıştıklarını ifade eden gazeteciler, kendi aralarında gerçekleştirdikleri bu organizasyonla hem kendileri için çok özel olan bu günü kutladıklarını hem de iş stresini bir nebze olsun atma fırsatı bulduklarını dile getirdi.   Yaptıkları mesleği severek ve mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarlıkla yerine getirmeye çalıştıklarını dile getiren gazeteciler, Bartın genelinde kendileri için önemli olanın halkın doğru, tarafsız, objektif ve ilkeli habere ulaşmaları olduğunu kaydetti.

Gazetecilerden birlik ve beraberlik mesajı

Gece boyunca birlik ve beraberlik mesajı veren gazeteciler, gecede aynı zamanda kutlama pastasını birlikte kesti. Kendilerine bu özel günde destek olan ve kendilerini en iyi şekilde ağırlayan Sister’s Cafe ve Restaurant’ın sahipleri Selma Berna ve Nurper kardeşlere teşekkür eden gazeteciler aynı zamanda kendileri için özenle kutlama pastasını hazırlayan Sercan Ateş Fırını İşletmecisi Emrah Kara’ya da kendilerine verdikleri desteklerden dolayı ve  gün içerisinde kendilerini kutlayan ve kutlama ziyaretleri gerçekleştiren herkese de teşekkür etti.

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam