MHP’den Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti.

MHP’den Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti Güncel

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Çınçın ve gazete ekibinin Çalışan Gazeteciler Gününü Kutlayan Başkan Özçelik, yaptığı haberlerle toplumun bilgilenmesini sağlayan basının önemli bir işlevi yerine getirdiğini ifade etti.  Bu nedenle basının özgür olması gerektiğine değinen Özçelik, yerel gazetelerin ise yayın yaptıkları bölgelerde halkın gözü, kulağı ve sesi olduğu için o bölgenin yönetimiyle aslında bir köprü vazifesi gördüğünü söyledi.  Yerel gazetelere ve gazetecilere gereken önemin verilmesi gerektiğini belirten Başkan Akmaz ise Hergün Gazetesi’ne bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nihal Çınçın da Ercüment Özçelik ve Nuran Akmaz’a ziyaretleri için teşekkür etti.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam