CHP’DE İLKNUR ERKAN DÖNEMİ RESMEN BAŞLADI

CHP İl Başkanlığı olağan kongresinde İl Başkanı olarak seçilen İlknur Erkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı. Mazbatasını aldıktan sonra Bartın Adliyesi önünde açıklamada bulunan Erkan “Bundan sonra 2019 seçimlerine hazırlık yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Göreve hazırız” dedi.

CHP’DE  İLKNUR ERKAN DÖNEMİ RESMEN BAŞLADI Güncel

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın İl Başkanlığı Olağan Kongresinde başkanlığa seçilen İlknur Erkan yeni Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Bartın Adliyesi'ne giderek mazbatasını İl Seçim Kurulu'ndan teslim aldı. Erkan’a mazbata alma töreninde CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, CHP Bartın İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Özcan ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Erkan: “Bundan sonra göreve hazırız”

Erkan adliye çıkışında basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu. Erkan seçim sürecinde kendisine destek olan partililere teşekkür ederek şunları söyledi:

“Cumhuriyet Halk Partisi Bartın İl Başkanlığı Yönetim Kurulu olarak güzel bir seçim geçirdik. Kurultayımız çok güzel oldu. Seviyeli bir şekilde geçti. Mazbatamızı aldık. İnşallah bundan sonra 2019 seçimlerine hazırlık yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz. Göreve hazırız. İnşallah Allah bizi mahcup etmez.

“Küskünlükler olmadan yolumuza devam edeceğiz”

Bu şekilde birlik ve beraberlik içerisinde küslükler olmadan daha da genişleyerek çevremizi ve üyelerimizi genişleterek inşallah yolumuza devam edeceğiz. Kazanmak istiyoruz. Türkiye’nin buna ihtiyacı var. Muhalefete ciddi ihtiyacı var. Hepinize çok teşekkür ediyorum bizleri yalnız bırakmadığınız için. Erkan basın mensuplarının gününü kutladı Bugün ayrıca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sizleri de bu gününüzden dolayı kutluyorum. Gazetecilik çok zor bir meslek. Ayrımcılık yapmadan tarafsız bir şekilde gazetecilik mesleğinizi ön planda tutarak olaylardan haberdar olmamızı sağlayan kişilersiniz. Görevleri başında şehit olan tüm gazeteci arkadaşlarımızı da Allah rahmet eylesin diyorum. Tekrar hepinizi teşekkür ediyorum.”

İşte yeni yönetim!

CHP İl Başkanlığında yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

İl Yönetimi (Asıl):  1-Sabri Aktaş,  2-Utku Altun, 3-Şermin Atmaca,  4-Umut Avcı, 5-Nizamettin Çetinkaya, 6-Mustafa Demiroğlu, 7-Hüdaverdi Duygun, 8-Tuğra Gök, 9-Beytullah Kapsız, 10-Selahattin Karaalp, 11-Meyrem Nuhoğlu, 12-Fatma Özcan, 13-Çağrı Pekdiker, 14-Safiye Savtekin, 15-İdris Taşdelen, 16-Ahmet Toklu, 17-Metin Uça, 18-Savaş Ulukavak, 19-Tülin Ulus,  20-Fethiye Serpil Yalçın

Disiplin Kurulu (Asıl): 1-Turgut Albayrak,  2-Muzaffer Bayar, 3-Hasan Gökgöz,  4-Mehmet Küçük,  5-Meliha Okutay,  6-Rahmi Sağlam,  7-Süreyya Sarıtaş,  8-Hasan Songur,  9-Ali Yüksel.

Üst Kurultay Üyeleri:  1-Hatice İlknur Erkan,  2-Hacı Gölbucaklı, 3-Ömer Bora Işıkal, 4-Harun Semiz.

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam