Kalaycı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutladı

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın’daki yerel ve ulusal basın kuruluşlarında çalışan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Kalaycı, “Gazeteciler Vatandaşlarımızın en doğal hakkı olan bilgi almalarını zamanında doğru ve eksiksiz sağlayarak milletimizin vicdanının sesi olmaktadır” dedi.

Kalaycı,  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutladı Güncel

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın’daki yerel ve ulusal basın kuruluşlarında çalışan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.  Her türlü koşulda çalışan, sadece ülke menfaati ve ülkenin ideolojileri için doğruları yazan ve doğru habercilik yapan gazetecileri tüm samimiyeti ile kutladığını belirten Kalaycı  “Öncelikle Bartın ilimizde görev yapan medya temsilcileri olmak üzere, tüm basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişisel haklara saygı gibi değerleri barındıran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde aktarmaktadırlar. Vatandaşlarımızın en doğal hakkı olan bilgi almalarını zamanında doğru ve eksiksiz sağlayarak milletimizin vicdanının sesi olmaktadır” dedi.

“Kolaylıklar diliyorum”

Gazetecilerin Bartın’ın kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik tanıtımına önemli katkılar sağladığını belirten Turhan Kalaycı, “Kamuoyunun haber alma hakkını görev olarak üstlenen gazeteci arkadaşlarımız, ilimizde ve ilçemizde olan gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirmekte, Bartın’ımızın kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik tanıtımına önemli katkılar sağlamaktadır. Her koşulda görev yapan, ülke menfaati ve ülke ideolojileri için doğruları yazan ve doğru habercilik yapan bütün gazeteci arkadaşlarımıza zorlu görevlerinden dolayı kolaylıklar diliyorum. Görev bilincini kaybetmeden, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde çalışan gerçek gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam