Hoş geldin Cemal Agah Akın

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın oğlu Hüseyin Alp Akın ikinci kez baba olmanın sevincini yaşadı. Hüseyin Alp Akın ve Birce Bengi Akın çiftinin ikinci evlatlarının ismi Cemal Agâh Akın oldu.

Hoş geldin Cemal Agah Akın Güncel

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın oğlu Hüseyin Alp Akın ikinci kez baba olmanın sevincini yaşadı. Hüseyin Alp Akın ve Birce Bengi Akın çiftinin ikinci evlatlarının ismi Cemal Agâh Akın oldu. İkinci kez baba olmanın sevincini yaşayan Hüseyin Alp Akın mutlu haberi sosyal medya hesabından, “Allah tüm dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin.” notuyla duyurdu.

 Başkan Akın, torununu ziyaret etti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, torunu Cemal Agâh’ı ve gelini Birce Bengi’yi hastanede ziyaret etti. Torunuyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen Başkan Akın, bu fotoğrafı sosyal medyadan  ikinci torunum Cemal Agâh, bugün dünyaya geldi. Yüce Rabbim vatanımıza, milletimize, ailemize hayırlı evlat eylesin” notuyla paylaştı. Bartın Hergün Gazetesi olarak biz de ikinci kez anne baba olmanın mutluluğunu yaşayan çifti tebrik ediyor Cemal Agâh Akın’a da sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam