Oktay: “Antalya kampı verimli geçti”

Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, 13 gün süren Antalya kampı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade eden Oktay, kampın faydalı ve verimli geçtiğini söyledi. Oktay, ayrıca ligde ikinci yarının zorlu geçeceğini kaydetti.

Oktay: “Antalya kampı verimli geçti” Spor

Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, 13 gün süren Antalya kampı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini ifade eden Oktay, kampın faydalı ve verimli geçtiğini söyledi. Ligin ilk yarısında güzel bir futbol ortaya konulduğunu düşünen Oktay, yaşanan tüm olumsuzluklar ve şanssızlıklara rağmen ligi iyi bir yerde bitirdiklerini kaydetti. İkinci yarının zorlu geçeceğine dikkat çeken Oktay, bu yüzden ligin ikinci yarısına sıkı bir çalışma programıyla hazırladıklarını kaydetti.

Beklenen sonuç alındı

13 gün süren Antalya kampından beklenen sonuçlarının alındığını belirten Oktay, futbolcuların idmanda ve hazırlık maçlarında gösterdikleri mücadele Bartın’a yakışır düzeyde olduğunu ve Bartınspor’un hedefleri bilincinde hareket etmeleri camiayı memnun ettiğini vurguladı. Oktay son olarak takımın iskeletinin sağlam olduğunu, yeni transferle kadronun daha da güçlendirildiğini kaydetti.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam