Meclisin gündeminde köy yerleşik alanları yer aldı

İl Genel Meclisi ocak ayı gündemi kapsamında köy yerleşik alan ve civarı sınırları tespiti ile ilgili 5 gündem maddesini karara bağladı. İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Merkez Gerişkatırcı Köyü, Amasra İlçemiz Kazpınar, Esenler, Cumayanı, Acarlar Köyü köy yerleşik alanları ile ilgili dosyaların gündemde yer aldığını söyledi.

Meclisin gündeminde köy yerleşik alanları yer aldı Güncel

 

 İl Genel Meclisi ocak ayı gündemi kapsamında köy yerleşik alan ve civarı sınırları tespiti ile ilgili 5 gündem maddesini karara bağladı. İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Sırasıyla Merkez Gerişkatırcı Köyü, Amasra İlçemiz Kazpınar, Esenler, Cumayanı, Acarlar Köyü köy yerleşik alanları ile ilgili dosyaların gündemde yer aldığını söyledi. Gündemin 3’üncü maddesinde yer alan Abdipaşa Belediyesi 'Yeşilpazar Mahallesi Kanalizasyon Yapım İşi' nin 2018 Mali Yılı Ek Çalışma ve Yatırım Programına Alınması ile ilgili dosyanın komisyonlarda görüşülmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesini işari oylara sundu.

“Güzel çalışmalarla Bartın’a katkı vereceğiz”

Devamında Dursun,  Bartın Tarlaağzı Balıkçı Barınağında 'Prefabrik Balıkçılık İdari Binasının Yapılması İşinin'  2018 Mali Yılı Ek Çalışma ve Yatırım Programına Alınması ile ilgili dosyanın da Plan ve Bütçe Komisyonuna havalesini gerçekleştirerek çalışmaların devam edeceğini söyledi. Ayrıca Ek Çalışma ve Yatırım Programlarının önemine değinen Kenan Dursun bu yılda güzel çalışmalarla Bartın’a katkı vereceklerini belirtti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam