Eski Başkan Altıntel son yolculuğuna uğurlandı

Geçmiş yıllarda Bartın Belediyesinde Başkanlık ve Başkan Yardımcılığı görevleri yürüten Eski Belediye Başkanı Ahmet Altıntel vefat etti. Altıntel için Bartın Belediyesi önünde tören düzenlendi. Altıntel tören sonrasında  yakınları ve sevenlerinin omuzlarında  son yolculuğuna uğurlandı. Bartın Hergün Gazetesi olarak Ahmet Altıntel’e Allah’tan rahmet ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Eski Başkan Altıntel son yolculuğuna uğurlandı Güncel

 

14 Mayıs 2007 - 29 Mart 2009 tarihleri arasında 42. dönem Bartın Belediye Başkanlığı yapan Ahmet Altıntel, bir süredir tedavi gördüğü Ankara'da hayatını kaybetti. Altıntel’in vefat haberi Bartın’da üzüntü ile karşılanırken Ahmet Altıntel için Bartın Belediyesi önünde dün tören düzenlendi. Törene Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın başta olmak üzere, belediye başkan yardımcıları, belediye çalışanları, Altıntel’in ailesi ve sevenleriyle çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Akın törende yaptığı konuşmada "14 Mayıs 2007 - 29 Mart 2009 tarihleri arasında 42. dönem Bartın Belediye Başkanlığı yapan, kentimizin sevilen ve kadirşinas kişisi olan Sayın Ahmet Altıntel bir süredir tedavi gördüğü Ankara'da Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Saygıdeğer Ahmet Altıntel ağabeyimize yücce rabbimizden rahmet, tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum" dedi.

Tören sonrasında Aşağı Camii de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Altıntel’in naaşı Halatçıyaması Asri Mezarlığında ki aile kabristanına defnedildi.

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam