Bartınspor’un Antalya kampı sona erdi

 Spor Toto BAL Ligi’nde şampiyon yarışı veren Bartınspor, Teknik Direktör Hasan Basri Kara ve yardımcılar eşliğinde 13 gün süren Antalya kampını, sıkı bir çalışma programıyla tamamladı.

Bartınspor’un Antalya kampı sona erdi Spor

 

 Spor Toto BAL Ligi’nde şampiyon yarışı veren Bartınspor, Teknik Direktör Hasan Basri Kara ve yardımcılar eşliğinde 13 gün süren Antalya kampını, sıkı bir çalışma programıyla tamamladı.  Kamp boyunca oynadığı 3 hazırlık maçından 2 galibiyet, 1 beraberlik elde eden Bartınspor’da, futbolcuların hırsı teknik ekibi ve yönetimi sevindirdi. 2 günlük iznin ardından futbolcular, 9 Ocak Salı günü kulüp tesislerinde toplanacak ve ikinci yarı hazırlıklarını Bartın’da sürdürecek.

  3 hazırlık maçı yaptı

25 Aralık'ta Teknik Direktör Hasan Basri Kara yönetiminde Antalya Manavgat'ta top başı yaparak ikinci yarı hazırlıklarına başlayan Bartınspor, birinci etap kamp çalışmalarını tamamladı. 13 günlük birinci etap kamp döneminde, günde çift idman yapan kırmızı siyahlılar, hazırlık maçları kapsamında da 3 hazırlık maçı yaptı. İlk hazırlık maçını Spor Toto BAL Ligi 3. Grup ekiplerinden Zağnosspor’la yaptı. Zağnos'u Ramazan Taş (2), Emre Çağlar, Konstantin Belov ve Uğur Yılmaz'ın golleriyle mağlup eden Bartınspor, ilk hazırlık maçından 5-1 galip çıkmayı başardı.  İkinci hazırlık maçını Spor Toto BAL Ligi 5. Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Nevşehirspor'la karşı karşıya geldi. Grubunda ilk yarıyı 31 puanla 2. sırada kapatan Nevşehirspor'u Efosa’nın golü ile 1-0 yenen temsilcilerimiz, ikinci hazırlık maçından da galibiyetle ayrılmayı başardı.  Son hazırlık sınavını Spor Toto BAL Ligi 8 Grup'ta mücadele veren Sökespor karşısında verdi. Çekişmeli geçen maçta, Bartınspor rakibi Sökespor'la 2-2 berabere kaldı.

Kamp 13 gün sürdü

13 gün süren kamp boyunca Bartınspor, Teknik Direktör Hasan Basri Kara ve yardımcılar eşliğinde, kuvvet, dayanıklılık ve taktiksel çalışmalar olmak üzere sıkı bir çalışma programı geçirdi. İkinci yarı için güç depolayan kırmızı siyahlı futbolcular, idman ve hazırlık maçlarında sergiledikleri mücadele, hırs, istekli oluşları, teknik ekibin ve yönetimin yüzünü güldürdü.

Hazırlıklar Bartın’da da devam edecek

 Neşeli ve moralli geçen Antalya kampını 6 Ocak Cumartesi günü tamamlayan Bartınspor’lu futbolcular, 2 günlük iznin ardından 9 Ocak Salı günü Bartın’da toplanacak. İkinci yarı hazırlıklarını ve Spor Toto BAL Ligi'nin ilk haftasında Bartın Atatürk Stadyumu'nda konuk edeceği Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri maçının hazırlıklarına kulüp tesislerinde devam edecek.

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam