Antrenörler, Akın'ı ziyaret etti

Bartın Belediyesi Bölgesel Kadın Basketbol Takımı Antrenörleri Erhan Kendirci, Çetin Bozkurt ve Berat Ustaosman Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti

Antrenörler, Akın'ı ziyaret etti Güncel

Haber merkezi


Bartın Belediyesi Bölgesel Kadın Basketbol Takımı Antrenörleri Erhan Kendirci, Çetin Bozkurt ve Berat Ustaosman Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti. Makam odasında gerçekleşen ziyarette İlimizi TBF Kadınlar Basketbol Bölgesel Liginde temsil eden Bartın Belediyesi Spor Kulübü hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.  Ziyarette ayrıca ilerleyen yıllarda Bartın Basketbol altyapısı ile ilgili plan ve hedefler konuşuldu. Ziyarette konuşma yapan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, "İlimizde ilk defa oluşturduğumuz Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi takımımız ilk sezonu olmasına rağmen başarılı bir performans ortaya koymaya devam ediyor.  Oyuncularımızı ve teknik kadroyu tebrik ediyor,  kalan maçlarınızda başarılar diliyorum" dedi. 
Ustaosman: "Kalıcı işler 
yapmak istiyoruz" 
Akın'ın ardından konuşma yapan Bartın Belediyesi Bölgesel Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Berat Ustaosman ise önümüzde ki             yıllarda ligde ve Türkiye'de kalıcı işler yapmak istediklerini söyledi. Ustaosman açıklamasında            "Tüm ekip olarak mevcut                 sporcu potansiyelini daha da              arttırmak istiyoruz. Planlı ve iyi            bir çalışma ile her kategoride daha iyi işlere imza atabiliriz. Bugüne kadar bizlere her zaman destek oldunuz.  Sporcularımız ve teknik ekibimiz adına sizlere teşekkür ederim. Vermiş olduğunuz desteğe layık olabilmek için bizlerde var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kalan maçlarımızı kazanarak ligi   en iyi yerde bitirmek istiyoruz.Son olarak ta bu hafta sonu Ömer  Tepesi Spor Salonu'nda karşılaşacağımız Batıkent Yıldızlar KBBL müsabaka sporseverleri görmek istiyoruz" dedi.
 
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam