Taraftardan örnek davranış

Bartınspor’da takvim satışları devam ederken Bartınspor’un takvim satışlarına yardım eden cefakar taraftar Tarık Büyükada, tek tek esnafı ve vatandaşı ziyaret ederek, takvim sattı. Kulübe ek gelir oluşturulmasında büyük katkı sağlayan Büyükada, takvim satışlarında yoğun ilgi gösteren ve kulübe destek olan taraftara da teşekkür etti.

Taraftardan örnek davranış Spor

Bartınspor’a gelir amacıyla bastırılan yeni yıl takvim satışları tüm hızıyla devam ederken, cefakar taraftarlarda seferber oluyor.  Her zaman Bartınspor’un yanında olamaya çalışan ve her anlamda desteğini esirgemeyen tribün liderlerinden Tarık Büyükada,  Bartınspor’un yeni yıl takvim satışlarında da büyük rol oynadı. Kulübe katkı sağlamak amacıyla takvim satışlarında yardım etmek isteyen Tarık Büyükada, geçtiğimiz gün esnafı ve vatandaşı ziyaret ederek, Bartınspor’a destek istedi. Tarık Büyükada’nın bu örnek davranışına duyarsız kalmayan Bartınlılar, takvim alarak Bartınspor’a katkıda bulundu.  Bu davranışıyla camiaya örnek olan Tarık Büyükada, takvim satışlarında yoğun ilgi gösteren taraftara teşekkür etti.

Gelir kamp giderlerinde ve yeni yapılacak transferde kullanılacak

Kulübün Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, geçtiğimiz haftalarda takvim projesi ile ilgili “Değerli taraftarımız; İyi günde kötü günde takımına verdiğiniz ve bundan sonra vermeye devam edeceğiniz destek nedeniyle çok teşekkür ederiz. Takımına gösterdiğiniz ilgi ve vereceğiniz destek şimdi daha da önemli. 3. Lig yolunda yeni başarılara imza atmak hedefiyle çıktığımız bu yolda yanımızda olacağınızdan eminiz. Hem takımımıza destek, hem de Bartınsporluların ilgisine sunulan yeni yıl takvimlerimizin satışları devam ediyor. Elde edilecek gelir, kamp giderlerinde ve yeni yapılacak transferde kullanılacak. Takvimler Yalı'da bulunan Belediye İş Merkezindeki Kulüp Müdürlüğümüzden veya yöneticilerimizden temin edebilirsiniz” açıklamasında bulunmuştu.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam