Elektrik tesisatçıları belgelerini aldı

Elektrik Tesislerinde Güvenlik, Topraklama ve Ölçme Eğitimi kursunu başarı ile bitiren kursiyerler sertifikalarını düzenlenen törenle aldı. Törende konuşan Madeni Eşya ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, kursiyerleri tebrik ederek belgelerinin hayırlı olmasını diledi.

Elektrik tesisatçıları belgelerini aldı Güncel

Haber merkezi

Bartın Madeni Eşya ve Sanatkârlar Odası ve Bartın Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen “Elektrik tesislerinde güvenlik, topraklama ve ölçme eğitimini” başarı ile tamamlayan elektrik tesisatçılarına kurs bitirme belgeleri düzenlenen törenle takdim edildi. Törene Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Madeni Eşya ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, Başkent Elektrik Bartın Dağıtım Operasyonları Müdürü Ali Fuat Aslan ve kursiyerler katıldı. Törende konuşan  Madeni Eşya ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, "Bartın Madeni Eşya ve Sanatkârlar Odası ve Bartın Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenen "Elektrik Tesislerinde Güvenlik, Topraklama ve Ölçme Eğitimi" kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerimizi tebrik ediyor, belgelerinin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Akın’a teşekkür plaketi

Törende Belediye Başkanı Cemal Akın’a oda ve esnaflara vermiş olduğu destekler için teşekkür plaketi takdim edilirken Başkent Elektrik Bartın Dağıtım operasyonları Müdürü Ali Fuat Aslan’a da günün anısına filografi sanatı ile oluşturulan Türk Bayrağı takdim edildi.

Kursiyerlere sertifikalarının takdim edildiği törende Oda Başkanı Akdeniz “Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin ,Başkent Elektrik Bartın Dağıtım Operasyonları Müdürü Ali Fuat Aslan, Müşteri Teknik Hizmetleri Mühendisi Cemil Aydın , Göksel Birinci ve Safet Yeşilyurt ile elektrik tesisatçı meslek mensuplarının karşılıklı görüş ve bilgi alışverişinin yapıldığı toplantımıza katıldıkları ve bizleri onurlandırdıkları için şahsım ve odamız üyeleri adına çok teşekkür ederim” dedi

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam