Bartınspor’da 3 futbolcuyla yollar ayrıldı

Bartınspor, takımdan ayrılmak isteyen üç futbolcuyla yollarını ayırdı. Bartınspor Yönetimi, Antalya kampında takımdan ayrılmak istediklerini belirten kaleci Tayfun Bekir Yıldırımhan, sol bek Ünal Erkeç ve orta saha oyuncusu Oğuz Genç ile yollarını ayırma kararı aldı.

Bartınspor’da 3 futbolcuyla yollar ayrıldı Spor

İkinci yarı hazırlıklarını ve transfer görüşmelerini sürdüren Bartınspor’da takımdan ayrılan isimlerde belli oldu. Edilen bilgilere göre; Bartınspor Yönetimi, Antalya kampında takımdan ayrılmak istediklerini belirten kaleci Tayfun Bekir Yıldırımhan, sol bek Ünal Erkeç ve orta saha oyuncusu Oğuz Genç ile yollarını ayırma kararı aldı. Konuyla ilişkin açıklamada bulunan Bartınspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Ahmet Oktay, “Sevgili Bartınspor sevdalıları; gitmek isteyen oyuncuya izin verip göndermezsek, faydalı olmasını bekleyemeyiz. Ayrıca sezon başında takımıza katılan ve ayrılan tüm futbolcu kardeşlerimize yeni kulüplerinde başarılar dileriz. Camiamızın beklentilerine cevap verecek yeni transferlerimizi takımımıza katmaya çalışıyoruz. Devre arasında nokta atışı transfer yapmak kolay olmuyor. Gerek Başkanımız, gerekse transfer komitesindeki yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız bütün mesailerini transfer görüşmeleri için harcamaktadır” dedi.

Bulut: “Zorla tutacak değiliz”

Kulüp Başkanı Mehmet Bulut ise konuyla ilgili “Takımıza hizmet eden sevgili futbolcu kardeşlerimize hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca Bartınspor formasını giymek istemeyen kardeşlerimizi zorla tutacak değiliz. Bize son dakika ‘Gidiyorum’ diyen oyuncu bu takımı sevmemiş demektir. Biz de bu durumu yanlış buluyoruz. Tabi ki transfer yapmak isteyen futbolcu kardeşlerimiz transferlerini yapabilir. Ama koymuş olduğumuz bonservis bedelini ödemek şartıyla. Yapmayanlar da sonrasında bu takımın içerisinde huzursuzluk çıkarma hakkına sahip değildir” şeklinde konuştu.

 

 

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam