TUNÇ, KOZCAĞIZSPOR’LU FUTBOLCULARLA BİR ARAYA GELDİ

“Bartın’a 60 milyon TL değerinde spor tesisi kazandırdık”

TUNÇ, KOZCAĞIZSPOR’LU FUTBOLCULARLA BİR ARAYA GELDİ Güncel

 

Haber merkezi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Belediyesi’nin düzenlediği kahvaltılı toplantıda Kozcağızspor futbolcuları ile biraraya geldi. Bartın’da sporu ve sporcuyu desteklemeye devam edeceklerini ifade eden Tunç, iktidarları döneminde Bartın’a 60 milyon TL tutarında spor tesisi kazandırdıklarını söyledi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Belediyesi’nin düzenlediği kahvaltılı toplantıda Kozcağızspor futbolcuları ile biraraya geldi. Kozcağız Belediyesi Konukevinde düzenlenen toplantıya Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Kozcağızspor yöneticileri ve futbolcuları katıldı. Başkan Karaman yaptığı konuşmada, Kozcağız Beldesinde belediye-hükümet uyumunun en güzel örneklerini gösterdiklerini belirterek “Kozcağız’ın gelişmesi için gereken çalışmaları yapmaya devam ediyoruz, bu konuda Milletvekilimiz Yılmaz Tunç’tan her zaman destek gördük, kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

TUNÇ: “SPORCULARIMIZI ÇAMURDAN KURTARDIK”

Gençlere spor yaptırmanın çok önemli bir kazanç olduğunu vurgulayan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ise  “Daha önce olduğu gibi bundan sonra da spora yaptığımız yatırımlara devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde de Bartın’ımıza yeni tesisler açacağız. Bartın’da toprak saha kalmadı. Bartın Ömertepesi dahil, ilçe ve beldelerdeki toprak sahalarımızı sentetik çim yaparak, seyirci tribünleri ve aydınlatmaları ile tüm ilçe ve beldelerimizde kulüplerimizi toprak sahalardan kurtardık. Kulüplerimiz daha sağlıklı ortamlarda spor yapabilme imkanına kavuştu. Yüzme havuzu, sporcu fabrikası, kapalı spor salonları ile birlikte çok önemli yatırımlara imza attık, Bartın’a 60 milyon lira tutarında spor tesisi kazandırdık, Bartın’da altyapılara önem verildiği taktirde Bartınspor’da bundan faydalanacaktır” şeklinde konuştu.  

“BARTINSPOR’UMUZU  YERLİ FUTBOLCULARIN DA  TOP KOŞTURDUĞU BİR KULÜP HALİNE GETİRMEK GEREK”

Sporun ildeki gelişiminden söz eden Yılmaz Tunç “Göreve geldiğimizden bu yana Bartın’da sporun gelişimi için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Amatör Spor Kulüplerine desteğimiz devam edecek. Bartın’da futbolun gelişmesi için önce altyapılarımızı daha iyi hale getirmemiz gerek, bölgemizin çocuklarını, gençlerini teşvik ederek, spor kulüplerimizin bünyesinde onları yetiştirerek, Bartınspor’umuzu da yerli futbolcuların top koşturduğu bir kulüp haline getirmek gerek, o zaman şehir Bartınspor’u daha çok sahiplenecektir, şehirde bir heyecan oluşacaktır” ifadelerinde bulundu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam