CEMAL AKIN, “GENÇ DOSTU KENTLER ENDEKSİ BARTIN ÇALIŞTAYI’NA” KATILDI

CEMAL AKIN, “GENÇ DOSTU KENTLER ENDEKSİ BARTIN ÇALIŞTAYI’NA” KATILDI

CEMAL AKIN, “GENÇ DOSTU KENTLER ENDEKSİ BARTIN ÇALIŞTAYI’NA” KATILDI Güncel

 

Haber merkezi

Belediye Başkanı Cemal Akın, Habitat Derneği tarafından düzenlenen ve Gençlik İçin Hareket Derneğinin organize ettiği “Genç Dostu Kentler Endeksi Bartın Çalıştayı” programına katıldı.

            Program Bartın Yöresel Yemek Evi’nde gerçekleşti. Programa katılan Başkan Cemal Akın, dernek üyeleri ile sohbet ederek, dernek çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

            Programı ardından açıklamada bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın,” Gençlerimizin İlimizde planlanmakta olan veya hayata geçen sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki projelerle bütünleşmesi, hem genç kardeşlerimizin eğitim ve iş hayatlarına, hem de belediyemize yani memleketimize önemli faydalar sağlamaktadır.  Bu düşünceyle ülkemizin ve memleketimizin geleceği olan gençlerimizin hazırlamış oldukları tüm etkinlik ve projelere Bartın Belediyesi olarak destek vermeye çalışıyoruz.  Bu birlikteliğimiz çerçevesinde gençlerimize fayda sağlayacak faaliyetlerde bulunmaya ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Genç kardeşlerimize çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi. “

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam