ENGELLERİ KALDIRMAK İÇİN SAHAYA ÇIKTILAR

Türkiye Karması sahada

ENGELLERİ KALDIRMAK İÇİN SAHAYA ÇIKTILAR Spor

 

Haber merkezi

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Türkiye Karması 3 Aralık Engelliler Gününde sahaya çıktı. TMVFL Türkiye Milli Karmasında Bartın İl Özel İdare Yolspor Veteranlar takımı oyuncusu Ümit Akyemiş’de  yer aldı.

TMVFL Türkiye Karması  "3 Aralık Dünya Engelliler Günü” kapsamında  İskele belediyesi öncülüğünde günün anlam ve önlemine  dikkat çekmek için 3 Aralık günü saat 14:30 da İskele Stadında  Türkiye Masterler ve Veteranlar  Milli Karması ile Mağusa Masterler Spor Derneği arasında futbol karşılaşması oynandı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında farkındalık oluşturmak için TMVFL Türkiye Milli Karması ile Mağusa Masterler Spor Veteranlar takımı karşı karşıya geldiler. Dostluk içerisinde oynanan karşılaşmadan TMVFL Türkiye Milli Karması 3-0 galip ayrıldı.  Karşılaşmadan elde edilen tüm gelir KKTC engelliler vakfına bağışlandı.

TMVFL Türkiye Milli Karmasında Batı ve Orta Karadeniz Grubu takımlarından Samsun Metro Veteranlar takımından Teknik Direktör olarak Hamza Aygün, oyuncu olarak Mehmet Nas, Harun Algan ve Atilla Pank yer alırken Bartın İl Özel İdare Yolspor Veteranlar takımı oyuncusu Ümit Akyemiş’de kadro da yer aldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam