BARTIN TAKIMLARI BU HAFTA KAZANAMADI

Maçlar tamamlandı

BARTIN TAKIMLARI BU HAFTA KAZANAMADI Spor

 

Haber Merkez

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Batı Karadeniz Grubunda üçüncü hafta maçları hafta sonunda oynanan maçlarla tamamlandı.

YAŞA VE YAŞAT KARABÜK 2

BARTIN İL ÖZEL İDARE YOLSPOR 0

Cumartesi günü Beşbin evler sahasında saat 15.00'de oynanan maçta Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar ile Bartın İl Özel İdare Yolspor Veteranlar takımları karşı karşıya geldiler. Batı Karadeniz grubunun liderlik maçında kazanan ev sahibi takım olan Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar takımı oldu. İlk yarısı karşılıklı ayaklarla geçen karşılaşma da gol sesi çıkmadı. İkinci yarı da önce Fatih'le golü bulan sonradan penaltıdan Şenol ile iki farkı bulan taraf Karabük Veteranlar oldu. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca maçı 2-0 ev sahibi takım Yaşa ve Yaşat Karabük Veteranlar oldu.

ŞEHİT UĞUR AKYER VETERANLAR 1

ÇANKIRI BELEDİYE GENÇLİKSPOR 3

Üçüncü haftanın ikinci maçı pazar günü Kozcağız stadında Şehit Uğur Akyer Veteranlar ile Çankırı Belediye Gençlikspor Veteranlar takımları arasında oynandı. Maçın ilk yarısını Şenol ve Selçuk'un golleriyle 2-0 önde kapatan takım Çankırı Belediye Gençlikspor Veteranlar takımı oldu. İkinci yarıda Savaş Buyurman ve Cafer'in karşılıklı golleri ile maç Çankırı takımının 3-1 üstünlüğü ile sona erdi.

AKÇAKOCA GÖKSPOR VETERANLAR 0

KASTAMONU GÜN OTEL VETERANLAR 2

Batı Karadeniz grubunun üçüncü haftada ki son maçı Akçakoca Gökspor Veteranlar ile Kastamonu Gün Otel Veteranlar arasında oynandı. Maçtan önce Akçakoca Gökspor Veteranlar Teknik Sorumlusu Erkin Gündoğan tarafından Kastamonu Gün Otel yöneticisi Musa Sarsukoğlu'na çiçek vererek başarılar diledi. Maçın ilk yarısında golü bulan ve soyunma odasına 1-0 üstünlükle giren takım Kastamonu Gün Otel Veteranlar takımı oldu. İkinci yarıda bir gol daha bulan Kastamonu Gün Otel maçtan 2-0 üstünlükle ayrılarak üç puanın sahibi oldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam