ÜNİVERSİTEDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KOŞUSU

                                               Öğrencileriyle birlikte koştular

ÜNİVERSİTEDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KOŞUSU Spor

Haber merkezi

Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından ‘Öğretmenler Günü Koşusu’ gerçekleştirildi. Yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki koşuyu kadınlarda Emine Özge Çetin, erkeklerde ise Berat Ölmez birinci tamamladı.

Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Öğretmenler Günü Koşusu’ öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. 140. Yıl Park’ında başlayan koşu, Ağdacı Kampüsü’nde sona erdi. Bartın Üniversitesi öğretim elemanlarının da katıldığı koşu renkli görüntülere sahne oldu.  Yaklaşık 4 kilometre uzunluğundaki koşuyu kadınlarda Emine Özge Çetin, erkeklerde ise Berat Ölmez birinci tamamladı. Berat Ölmez’in ödülü Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun tarafından verilirken, Emine Özge Çetin’in ödülünü ise BESYO Müdürü Doç. Dr. Taner Bozkuş verdi.

UZUN: “DAHA FAZLASINI HEDEFLEMELİYİZ”

Öğretmenler Günü Koşusu ödül töreninde konuşan Bartın Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Orhan  Uzun, “Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri Üniversitemizi gururlandıran sonuçlar alarak bizleri mutlu etmiş, etmeye devam etmektedir. Gerek yurt içi gerek yurt dışı müsabakalarda alınan sonuçlar hem ülkemizi hem de üniversitemizi uluslararası sıralamalarda üstlere taşımaktadır. Ancak bu başarılarla yetinmeyip daha fazlasını hedeflemeliyiz. Bizim sporcularımızdan beklentimiz bu saatten sonra olimpiyat şampiyonluğudur. Çalışmanızla, azminizle bunu başarabileceğinize inanıyorum. Bartın Üniversitesi olarak hedeflerinize giden yolda en büyük destekçiniziz. Ayrıca, böyle bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta sportif rekreasyon dersi öğrencileri olmak üzere tüm öğrencilerimizi teşekkür ederim” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam