EROĞLU, ÖĞRETMENLER İÇİN FİDAN DİKİMİNİ BARTIN’DAN BAŞLATTI

Bartın’daki 2 bin 300 öğretmen için fidan dikilecek

EROĞLU, ÖĞRETMENLER İÇİN FİDAN DİKİMİNİ BARTIN’DAN BAŞLATTI Güncel

 

Haber merkezi

Bartın’da il genelinde görev yapan öğretmenler için 2 bin 300 fidan dikilecek. Öğretmen sayısı kadar yapılacak fidan dikiminin ilkini Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu gerçekleştirdi.

Bartın’da il genelinde görev yapan öğretmenler için 2 bin 300 fidan dikilecek. Öğretmen sayısı kadar yapılacak fidan dikiminin ilkini Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu gerçekleştirdi.  AK Parti Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Valisi Nusret Dirim, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşer, öğretmen ve öğrencilerle birlikte "Okullar Hayat Bulsun Projesi" kapsamında Hayme Ana Anadolu Meslek ve Teknik Lisesi'nde ağaç dikme törenine de katılan  Eroğlu, burada öğrencileri selamladı, Öğretmenlerin 24 Kasım öğretmenler gününü kutladı ve okul bahçesine diktiği çam fidanına can suyu verdi.

 "DÜNYADA EN ÇEVRECİ CUMHURBAŞKANI, RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DIR”

En çevreci hükümetin kendi hükümetleri olduğunu söyleyen  Eroğlu, "Dünyada en çevreci Cumhurbaşkanı, Recep Tayyip Erdoğan'dır. Kendisi bir seferberlik başlattı ve bu seferberlikle haftaya çarşamba günü 4 milyarıncı fidan dikimini kendisi yapacak. Dünyadaki her insan için bir fidan dikeceğiz ve 7 milyara ulaşacak. Yine ülke genelinde yaptığımız 375 dev eser açılışını da topluca Cumhurbaşkanımızla birlikte Külliye'de yapacağız” şeklinde konuştu.  Hayme Ana Anadolu Meslek ve Teknik Lisesi Müdürü Şennur Özkaya, Bakan Eroğlu’na okullarına göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ve okulun çevre düzenlemesi ve fidan dikiminden dolayı çok memnun olduklarını belirterek teşekkür etti ve günün anısına plaket takdim etti. Bakan Eroğlu ve beraberindekilere Öğretmen ve öğrencilerin ilgisi dikkat çekti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam