BULUT’TAN KIRIKKALESPOR MAÇI SONRASI 3 ÇARPICI AÇIKLAMA

Bartınspor olağanüstü kongreye mi gidiyor?

BULUT’TAN KIRIKKALESPOR MAÇI SONRASI 3 ÇARPICI AÇIKLAMA Güncel

 

Haber merkezi

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Kırıkkalespor maçı sonrası sosyal medya hesabından çarpıcı 3 açıklamada bulundu. Bulut,  “Kimse morallini bozmasın. Sadece kaybedilmiş bir 3 puan var. Lig uzun. Yeter ki inanıcımızı kaybetmeyelim. Kırıkkale maçında sağladığımızı bu birlikteliği kaybetmediğimiz takdirde sonuca ulaşacağız” dedi.

Bartınspor Kulübü Başkanı Mehmet Bulut, Kırıkkalespor maçı sonrası sosyal medya hesabından çarpıcı 3 açıklamada bulundu. Bartınspor’un geleceğe emin adımlarla gidebilmesi için olağanüstü kongrenin kaçınılmaz olduğunu ifade eden Bulut, “Sahamızda oynamış olduğumuz Kırıkkale maçında sadece 3 puan kaybettik. Kaybedilmiş bir durum söz konusu değildir. Bartınspor’un önünde daha oynayacağı 15 maç var. Bunu unutmamalıyız. Daha bu lig maratonunda çok şeyler değişir. Bugün stadyumu dolduran tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Ancak Bartınspor’umuzun geleceğe emin adımlarla gidebilmesi için olağanüstü kongre kaçınılmaz gibi önümüzde duruyor. Daha maddi ve manevi bu kulübe daha iyi hizmet edebilecek büyüklerimizin ve dostlarımızın görev alması gerekmektedir. Her şey Bartınspor için...” dedi.

“DERS ÇIKARACAĞIZ DAHA FAZLA KENETLENECEĞİZ”

“Asla yıkılmayacağız” diyen Mehmet Bulut açıklamalarını şöyle sürdürdü:

 “Bartın kamuoyunda 2 yıldır arzuladığım ve Bartın ilinin birliğini beraberliğini bugün (26 Kasım pazar günü) büyük bir heyecan ile görmeyi Rabbim bizlere gösterdi. Kaza demek gerekir… Seyircimiz ile gurur duydum, olması gereken buydu. Fakat yenildik. Ama asla yıkılmayacağız. Ders çıkaracağız daha fazla kenetleneceğiz. Bu şehri hep birlikte hak ettiği yere getireceğiz. Tabi ki üzüldük. Değerli yönetim kurulu arkadaşlarımın sanal ortamda paylaştıkları istifaları kesinlikle kabul edilmeyecektir. Yorulmuş ve üzülmüş olabilirler, haklılar çok çalıştılar. Ancak biz yola beraber çıktıklarımızı yolda bırakmayız, beraber yönetime geldik beraber gideriz. Ancak zamanın doğru olmadığını ilk yönetim kurulu toplantımız ile olağan üstü genel kurul kararı alınarak mevcut yönetime daha güç katacak yöneticiler katılarak yola devam edilmelidir. Tüm Bartınspor sevdalılarının bilgisine saygılarımla...”

“KİMSE BARTINSPOR’UN ÜSTÜNDE DEĞİLDİR”

 “Bu maçı kaybetmemeliydik. Yenilgi acı verdi ama bütün acılarımı gideren şu oldu. Bu şehirde birliğin, beraberliğin, dayanışmanın sağlandığını gördüm. Biz korkak değiliz, korkak bir yönetim asla olmadık. Bu şehir için hep risk aldık. Bu şehrin takımının bir yere gelmesi için. Herkes şunu bilsin ki; bu yönetim ve ben, şehrin istediğini vereceğiz. Evet 3 puanı kaybettik. Bunun telafisi mümkündür. Rakibimiz 2 puan öne geçti. Önümüzde 15 tane karşılaşma var. Yani önümüzdeki haftalarda her şeyin değişebileceği bilinci ile hareket etmeliyiz. İlk yarının tamamlanması için önümüzde 2 tane maçımız var. Bu maçları birlik beraberlik içinde atlatmamız gerekiyor. Futbolcularımızın hepsi güvenilerek ve inanılarak takımımıza alınmıştır. Takımız şu an izne çıkmıştır. Takımız toplandığında hocamız ve sorumlu yönetici arkadaşlarımız doğrultusunda değerlendirmelerde bulunacağız. Kimsenin keyfine göre bu takım yönetilmiyor. Ben dahil olmak üzere kimse Bartınspor’un üstünde değildir, en üstte Bartınspor vardır. Bartınspor menfaatleri herkesin menfaatlerinin üzerindedir. Bizim anlayışımız, buna bakışımız budur. Hocamızın ve futbolcumuzun arkasındayız. Taraftarlarımız rahat olsun. Takıma çok daha içten, çok daha samimi bir şekilde sahip çıksın. Benim taraftarımızdan ricam budur. İki maçımızı oynadıktan sonra takım içerisinde sıkıntı varsa bunu devre arasında yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın. Biz bir yenilgiyle dağılacak bir kulüp tarihimiz yok ve bir yönetimimiz yok. Biz korkak değiliz. Olmayacağız. Biz buradan iyi ders çıkaracağız. Radikal ve sert kararlar gelecektir. Dimdik ayakta durarak, önümüze bakacağız.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam