BARTINSPOR - TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR MAÇINDA GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Stadyumda kuş uçmadı

BARTINSPOR - TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR MAÇINDA GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ Spor

 

Nurdan Eroğlu

Bölgesel Amatör Ligde (BAL) 6. Grupta mücadele eden Bartınspor - Türk Metal Kırıkkale Spor arasında oynanan maçta geniş güvenlik önlemleri alındı. Taraftarlar saatler öncesinden Bartın Atatürk Stadyumunun yolunu tutarken stadyum içi ve çevresinde 200’e yakın polis güvenlik için görev yaptı.

 Bölgesel Amatör Ligde (BAL) 6. Grupta mücadele eden Bartınspor - Türk Metal Kırıkkale Spor arasında oynanan maçta geniş güvenlik önlemleri alındı. Taraftarlar saatler öncesinden Bartın Atatürk Stadyumunun yolunu tutarken stadyum içi ve çevresinde 200’e yakın polis güvenlik için görev yaptı. Polislerin yanı Jandarma ekipleri de tedbir amaçlı sıra stadyum çevresinde konuşlandırıldı. Karşılaşma sırasında açık tribünlerdeki Bartınspor - Türk Metal Kırıkkale Spor taraftarları arasındaki sözlü atışmalar zaman zaman gergin anların yaşanmasına neden olurken olaylar Emniyet ekiplerinin müdahalesi ile büyümeden yatıştırıldı.

VURAL , STADYUMDAKİ TEDBİRLERİ YERİNDE İNCELEDİ

Binlerce taraftarın izlediği maçta güvenlik önlemleri stadyum tribünleri ve çevresi boşaltılana kadar devam etti. İl Emniyet Müdürü Ogün Vural ve yardımcıları da maç öncesi ve sonrasında stadyumda bulunarak tedbirleri yerinde inceledi. Maçı Bartın Valisi Nusret Dirim, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun ile çok sayıda isim takip etti. Karşılaşma konuk ekip Türk Metal Kırıkkale Spor’un 0-1 üstünlüğü ile sona erdi. Maç öncesinde ve sonrasında ise alınan güvenlik tedbirleri dolayısıyla istenmeyen olaylar yaşanmadı.

 

Nurdan EROĞLU

Nurdan EROĞLU / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam