BAKAN EROĞLU BUGÜN BARTIN’DA

Eroğlu’nun Bartın programı yoğun

BAKAN EROĞLU BUGÜN BARTIN’DA Güncel

 

Muhammet Civan

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu,  doktora hocası Prof. Dr. Nevzat Kor için bugün Bartın’da olacak.  Bartın Üniversitesi tarafından düzenlenen Prof. Dr. Nevzat Kor Saygı Günlerine katılacak olan Eroğlu,  Saygı Günleri öncesinde Bartın’da bir dizi ziyarette de bulunacak. Eroğlu’nun Bartın programı  Organize Sanayi Bölgesindeki defne yaprağı fabrikası açılışıyla başlayacak.  

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu,  doktora hocası Prof. Dr. Nevzat Kor için bugün Bartın’da olacak.  Bartın Üniversitesi tarafından düzenlenen Prof. Dr. Nevzat Kor Saygı Günlerine katılacak olan Eroğlu,  Saygı Günleri öncesinde Bartın’da bir dizi ziyarette de bulunacak. Ankara’dan hava yolu ile Saltukova Havalimanına gelecek olan Bakan Veysel Eroğlu karayolu ile Bartın’a gelecek. Öğle saatlerinde Bartın’da olması beklenen Bakan Eroğlu’nun Bartın  programı Organize Sanayi Bölgesindeki defne yaprağı fabrikası açılışıyla başlayacak.  Eroğlu açılış sonrasında ise  Cuma Namazını Bartın İmam Hatip Camiinde kılacak.

VALİLİK VE AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINI DA ZİYARET EDECEK

Bakan Eroğlu Cuma Namazının ardından ilk ziyaretini Bartın Valiliğine yapacak. Bartın Valisi Nusret Dirim’i makamında ziyaret edecek olan Bakan Eroğlu’nun Valilik ziyareti sırasında Bartın’da tamamlanan ve devam eden yatırımlara ilişkin basına da açıklamalarda bulunacak.  Daha sonra AK Parti İl Başkanlığına ziyarette bulunacak olan Bakan Eroğlu’nun partililerle bir araya geleceği ziyarette de bir takım açıklamalarda bulunması bekleniyor. Hayme Ana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde Okullar Hayat Buluyor projesi kapsamında Fidan Dikim törenine katılacak olan Bakan Eroğlu daha sonra ise Bartın Kültür Merkezinde düzenlenecek olan Prof. Dr. Nevzat Kor’a saygı günü programına katılacak.

EROĞLU, NEVZAT KOR SAYGI GÜNLERİNE KATILACAK

Nevzat Kor Saygı Günlerinde Eroğlu’nun yanı sıra Kor’un yine hocalığını yaptığı 6 rektör ve 10 müsteşar daha yer alacak. Saygı Günü öncesinde Bartın Üniversitesi Kutlubey Yerleşkesinde 10.30’da Prof. Dr. Nevzat Kor Amfisinin açılışı gerçekleştirilecek ve öğrenci buluşması yapılacak. Kültür Merkezindeki Saygı Günleri ise 15.00’da başlayacak. Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’un açılış konuşmasının ardından programda Bartın Valisi Nusret Dirim ve Bakan Eroğlu’nun da bir konuşma yapması bekleniyor. Konuşmaların ardından Nevzat Kor adına hazırlanan bir kısa film gösterilecek. Daha sonrada bir panel yapılacak ve hediyelerin takdim edilmesiyle program sona erecek. Programın akabinde Bartın’dan ayrılacak olan Bakan Eroğlu Saltukova Havalimanından İstanbul’a hareket edecek.

 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam