TUNÇ: " YAVRULARIMIZ MODERN BİR ORTAMDA EĞİTİM GÖRECEKLER"

Hendekyanı Ortaokulu yenilendi

TUNÇ: Spor

Muhammet Civan 

Hendekyanı Ortaokulu, yeni bir kapalı spor salonuna ve bahçeye kavuştu. Okulun Kapalı Spor Salonu onarımı, futbol ve basketbol sahaları, tenis kortu, okul bahçesi çevre düzenlemeleri tamamlandı. 
Hendekyanı Ortaokulu, yeni bir kapalı spor salonuna ve bahçeye kavuştu. Okulun Kapalı Spor Salonu onarımı, futbol ve basketbol sahaları, tenis kortu, okul bahçesi çevre düzenlemeleri tamamlandı. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, konuyla ilgili sosyal paylaşım sitesindeki hesabından yaptığı paylaşımda "Bartın Hendekyanı Ortaokulu'muzu Kapalı Spor Salonu Onarımı, Futbol ve Basketbol Sahaları, Tenis Kortu, Okul Bahçesi Çevre Düzenlemeleri ile yavrularımızın daha modern bir ortamda eğitim görmeleri ve sportif aktivitelerini yapabilmelerini sağladık, hayırlı olsun" dedi. 
LÜLECİ'DEN TEŞEKKÜR 
Demirciler Mahallesi Muhtarı Şeref Lüleci ise çalışmalar için yetkililere teşekkür ederek "Hendekyanı Ortaokulumuz yavrularımızın tahsil hayatlarını güzel bir ortamda yapabilmeleri için yeniden düzenlendi. Kapalı spor salonu, futbol, basketbol voleybol, tenis kortu, bahçesi ve okul bahçesinin etrafı demir parmaklıkları ile modern bir yapıya kavuşturuldu. Ayrıca mantolama çalışması da bittiğinde daha güzel ve sıcak bir ortama kavuşacaktır. emeği geçen sayın vekilimiz Yılmaz Tunç'a, Sayın Valimiz Nusret Dirim'e , İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve il özel idaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış'a ve çalışanlarına , il Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar Demir'e, Hendekyanı Ortaokulu Müdürümüz Hasan Çomak'a ,öğretmenlerimize mahallemiz adına şükranlarımızı sunarım" şeklinde konuştu. 

Muhammet CİVAN

Muhammet CİVAN / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam