MUHTARLAR TOPLANTISINDA ULUS’UN SORUNLARI KONUŞULDU

Vali sorunları dinledi, talimat verdi

MUHTARLAR TOPLANTISINDA ULUS’UN SORUNLARI KONUŞULDU Güncel

 

Nihal Çınçın

12. Muhtarlar Toplantısı Bartın’ın Ulus ilçesinde Vali, Kaymakam, ilçe ve belde belediye başkanları, mahalle ve köy muhtarlarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Vali Nusret Dirim, İçişleri Bakanlığımızın Genelgesi gereğince her ay yapılmakta olan muhtarlar toplantısının 12.sini Ulus  İlçemizde 70 mahalle ve köy muhtarının katılımı ile yaptı.

75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Ulus Kaymakamı Recep Hasar, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, İl  Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, İl Genel Meclisi Üyeleri Mustafa Güney ve İrfan Ekmekçi, Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, Bartın DSİ 233. Şube Müdür V. Ebru Akar,  İl Mahalli İdareler Müdürü Ali Taşçı, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman Çetin İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Ok,  K.H.G.Birliği Müdürü Uğur Ünal, İlçe Özel İdare Müdürü Filiz Topal, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür V. Barış Yılmaz ile Bedaş Dağıtım Operasyon Birim Yetkilisi M.Zeki Dündar hazır bulundu.

Toplantıda söz alan Belediye Başkanları ve muhtarlar sıkıntılarını dile getirdi. İlçedeki Köy ve Mahalle Muhtarlarının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Dirim, ilgili Kurum Müdürlerine gerekli talimatları verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Sistemi: Olay Medya | Reklam